Szukaj

Katarzynę Skrzynecką przytłoczyła sytuacja życiowa. To, co zrobił jej mąż wyciska łzy wzruszenia. Jak on ją kocha!

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Marcin Łopucki, mąż Katarzyny Skrzyneckiej, stał się bohaterem kolorowej prasy. Wszystko przez jego niecodzienne zachowanie. Co zrobił?

Katarzyna Skrzynecka to osoba wielu talentów. Spełnia się jako aktorka filmowa i teatralna, prowadziła Taniec z gwiazdami w TVN oraz wygrała pierwszą edycję programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Gwiazda bardzo spodobała się producentom ostatniej z wymienionych produkcji. Zaprosili ją do kolejnych sezonów — tym razem w roli jurora.

W wolnych chwilach Kasia skupia się na życiu rodzinnym. Od 2009 roku jest żoną Marcina Łopuckiego. Para chciała się pobrać w Grecji. Ze względu na najbliższych zdecydowali się na Polskę. Małżonkowie wspólnie wychowują córkę Alikię, która w tym roku będzie świętować dziesiąte urodziny.
W domu Skrzyneckiej i Łopuckiego częstym gościem jest Paula, córka Marcina z poprzedniego związku. Aktorka darzy ją sporą sympatią. Dowodem mogą być zdjęcia, które co jakiś czas pojawiają się w sieci.

Marcin Łopucki: niecodzienne zachowanie. Katarzyna Skrzynecka zaskoczona

Skrzynecka i Łopucki tworzą dobrze dobrany duet. Razem celebrują dobre momenty, a także wspierają się w nieco gorszych chwilach. Chociaż aktorka na co dzień jest optymistką, przez obostrzenia związane z epidemią koronawirusa, dopadł ją słabszy okres. Marcin postanowił nie czekać. Zaapelował do internautów, by wsparli jego żonę dobrym słowem:

Tyle ostatnio złych informacji, zarządzeń,hejtu,obostrzeń! Że już moja żona, która jest wyjątkową optymistką miała doła.Staramy się na co dzień wspierać i rozpogadzać ale bez wszystkich dookoła nie damy rady!!!POMOŻECIE???

To jednak nie koniec. Na żywo donosi, że mężczyzna zdobył się na wyjątkowy gest, którego Katarzyna Skrzynecka się nie spodziewała. Przygotował dla niej przesyłkę, która zawierała zapachowe świece. Marcin na temat swojego zachowania wypowiedział się w rozmowie z tygodnikiem. Powiedział, że chce, by żona zawsze dobrze się czuła:

Swoim apelem chciałem poprawić nastrój żonie, ale przede wszystkim nam wszystkim. U ludzi widać teraz smutek, złe emocje. Czas znaleźć coś dobrego. Ja szukam nieustannie tego, by mojej rodzinie, mojej Kasi było jak najlepiej  – powiedział Marcin Łopucki.

Taki mąż to skarb, prawda?


Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki w 2012 roku

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki w 2012 roku

Radosław Majdan i Marcin Łopucki – pogrzeb Pawła Królikowskiego

Radosław Majdan i Marcin Łopucki – pogrzeb Pawła Królikowskiego

Kasia Skrzynecka i Marcin Łopucki

Kasia Skrzynecka i Marcin Łopucki

Dodaj komentarz

 • Asia pisze:

  Jak można ubrać się tak na pogrzeb, czy on chciałby żeby na pogrzebie jego bliskiej osoby tak wyglądał to wydarzenie jest tragiczne dla rodziny a ten stój prosto z klubu rozpraszał i jeszcze nie mógł nawet wyłączyć telefonu po co w ogóle tam się pojawił jak nie miał czasu godnie oddać hołd zmarłemu. Brak kultury i szacunku . A może jego każdy pogrzeb tak wygląda , pani Kasiu proszę tego pana poduczyć ogłady.

 • Gość pisze:

  Kazdy facet chce dogodzić swojej kobiecie. To raczej normalne a nie wyjatkowe

  • Gość pisze:

   Raczej nie kazdy mezczynzna chce dogodzic swojej kobiecie. Dobrze , ze Pani_Pan ma takie doswiadczenie. Powodzenia

 • Gość pisze:

  Wszystko na pokaz.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×