Szukaj

Katarzyna Skrzynecka pokazała całą rodzinę. Alikia pięknie wyrosła, ale to córka Marcina Łopuckiego kradnie show. Wygląda jak gwiazda!

Katarzyna Skrzynecka z rodzina wybrała się na Stare Powązki. W sieci pochwaliła się piękną fotografią. Zobaczcie, jakie ma piękne córki.
Katarzyna Skrzynecka z rodziną z rodziną na Starych Powązkach

Katarzyna Skrzynecka z rodziną z rodziną na Starych Powązkach

Katarzyna Skrzynecka jest bardzo rodzinną osobą. Od lat szczęśliwą żoną Marcina Łopuckiego, z którym wychowuje dwie córki. Starsza z nich, Paulina, to dziecko z pierwszego związku trenera, ale powszechnie wiadomo, że aktorka traktuje ją jak własne dziecko. W Dzień Zaduszny zabrała rodzinę na cmentarz powązkowski i pochwaliła się w sieci zdjęciem z tej wyprawy.

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka zdradziła sekret swojej diety: „Udało się”. Efekty są imponujące [WIDEO]

Katarzyna Skrzynecka – pokazała na zdjęciu rodzinę

1 i 2 listopada to dni, które zmuszają do refleksji, do zastanowienia się, co w życiu jest ważne. Dla Skrzyneckiej niewątpliwie jest to rodzina. Na swoim Instagramie pochwaliła się fotografią z mężem, córkami i ojcem.

Światełka dla naszych Kochających Aniołów Stróży . Tyle nas zostało… A nasze rodzinne zdjęcia często – kompletnie przypadkowo – tworzą graficzną formę serca, jak tu. TO JEST NAJCENNIEJSZY SENS ŻYCIA. Każda rodzinna chwila na wagę złota – napisała aktorka.

Rzeczywiści, jak się dobrze przyjrzeć, to rodzina ustawiła się na zdjęciu dokładnie tak jak pisze Kasia. To niesamowite, tak samo jak to, jaka miłość emanuje z tej fotografii.

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka udostępniła nowe zdjęcie z córką, a internauci są w szoku! Co stało się z twarzą dziewczynki?

Katarzyna Skrzynecka pokazała córki. Jak wyglądają?

Kasia Skrzynecka ma dwie piękne córki. Alikia jest już dużą dziewczynką, urodę ewidentnie odziedziczyła po pięknej mamie. Natomiast tym razem naszą uwagę przykuła Paulina, córka Marcina Łopuckiego.

Dziewczyna wyrosła na piękna kobietę, wygląda jak gwiazda filmowa. A ja się dobrze przyjrzeć, to widać niezmierne podobieństwo do Jessici Alby.

Kasia Skrzynecka wygląda na tej fotografii jak starsza siostra Pauli, zresztą niejednokrotnie w wywiadach wspominała, że ma bardzo dobry kontakt z pasierbicą.

Inetrnauci również zachwycili się wpisem i rodzinną fotografią aktorki.

  • Ale ma Pani piękna córkę, wykapana mama.
  • Piękne słowa Pani Kasiu.
  • To prawda,cieszmy się każdym nowym dniem w którym jest nas tyle samo – piszą obserwujący.

 

Zobacz: Odchudzona Katarzyna Skrzynecka w bikini. Dieta gwiazdy przyniosła piorunujące efekty! „Czapki z głów”


Katarzyna Skrzynecka z rodziną

Katarzyna Skrzynecka z rodziną

Marcin Łopucki z Katarzyną Skrzynecką i córką Pauliną

Marcin Łopucki z Katarzyną Skrzynecką i córką Pauliną

Marcin Łopucki powitany na lotnisku

Marcin Łopucki powitany na lotnisku

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×