Szukaj

Katarzyna Skrzynecka pokazała rodzinne zdjęcie. Internauci zachwycają się córką jej męża: „To Pani kopia”

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka na Instagramie pochwaliła się świąteczną sesją zdjęciową. Internauci są pod wrażeniem podobieństwa, jakie łączy aktorkę i córkę jej męża, Paulę.

Katarzyna Skrzynecka jest wszechstronnie utalentowana. Nie tylko spełnia się jako aktorka filmowa i teatralna, ale także nagrała kilka płyt, prowadziła Taniec z Gwiazdami w TVN oraz wygrała pierwszą edycję programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Tak spodobała się producentom ostatniej z wymienionych produkcji, że ci postanowili zaprosić ją do kolejnych sezonów — tym razem w roli jurora.

Gwiazda nie tylko skupia się na karierze, ale także na życiu rodzinnym. Wraz z Marcinem Łopuckim wychowują dziewięcioletnią Alikię. W ich domu często gości Paula, córka mężczyzny z poprzedniego związku.

Kasia i 25-latka darzą się sporą sympatią. Dowodem mogą być słowa aktorki, która w jednym z wywiadów mówiła:

Paula jest cudowną, mądrą, rozważną dziewczyną. Bardzo się lubimy i szanujemy – komentowała Skrzynecka.

Katarzyna Skrzynecka z rodziną. Tak spędzają Boże Narodzenie 2020

Skrzynecka, podobnie jak w poprzednich latach, Święta Bożego Narodzenia spędza w domu z rodziną. Do domu zaprosiła swoich bliskich. Zapewniała, że postarała się, by te spotkania były jak najbardziej bezpieczne:

Ja i moja rodzina i tak święta zawsze spędzamy we własnym domu, więc pod tym względem to Boże Narodzenie od wcześniejszych niczym różnić się nie będzie. Wszyscy znów przyjadą do nas, ale postaramy się podzielić te spotkania na biesiadowanie w mniejszym gronie. Przeorganizujemy je, rozdzielając spotkania na kilka dni, tak żeby każdy czuł się bezpiecznie – mówiła Katarzyna Skrzynecka w Fakt TV.

Dowodem na to, że Kasia spędza święta w rodzinnym gronie, są zdjęcia, które pojawiły się na jej Instagramie. Skrzynecka pozuje z mężem, a także Paulą i Alikią. W opisie złożyła fanom życzenia:

Pięknych i szczęśliwych świąt. Spełnienia życzeń, niezłomnego zdrowia i powrotu do normalnego szczęśliwego świata. Najważniejsze być blisko dla najbliższych kochanych.

Internauci w komentarzach podkreślają, że 25-latka jest bardzo podobna do przyszywanej matki:

  • Pani starsza córka to dosłownie Pani kopia.
  • Córki tak samo piękne jak mama. Wesołych świąt.
  • Wesołych Świąt! To niesamowite jak bardzo starsza córka pani męża jest do pani podobna! To pewnie miłość tak na was działa.

Też to dostrzegacie?


Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się rodzinną sesją

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się rodzinną sesją

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się rodzinną sesją

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się rodzinną sesją

Katarzyna Skrzynecka i Alikia - świątecznie wydanie TTBZ

Katarzyna Skrzynecka i Alikia - świątecznie wydanie TTBZ

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×