Szukaj

Katarzyna Skrzynecka w nowej fryzurze wróciła na Instagram. Fani nie mogą się jej nachwalić

Katarzyna Skrzynecka przed metamorfozą

Katarzyna Skrzynecka przed metamorfozą

Katarzyna Skrzynecka przeprasza fanów, że ostatnio nie udziela się zbyt często w portalach społecznościowych, a przy okazji prezentuje nową fryzurę. Wygląda bombowo.

Katarzynę Skrzynecką znamy z występów w teatrze oraz licznych ról filmowych i serialowych. Nagrała też kilka płyt. Była uczestniczką i prowadzącą Taniec z Gwiazdami oraz wygrała pierwszą edycję show, Twoja twarz brzmi znajomo, po czym zasiadła w jury programu. Dwukrotnie była nominowana do Telekamery w kategorii Rozrywka.

Gwiazda była zamężna dwukrotnie. W 2003 roku wyszła za Zbigniewa Urbańskiego – komisarza Komendy Głównej Policji w Warszawie. W 2007 para rozwiodła się, a w 2015 małżeństwo zostało unieważnione. Dzięki kościelnemu rozwodowi Katarzyna Skrzynecka mogła ponownie wziąć ślub. W 2009 roku oddała serce Marcinowi Łopuckiemu, który jest Mistrzem Polski i Europy w fitnessie. W listopadzie 2013 roku, w wieku 40 lat, gwiazda urodziła córkę Alikię Ilię. Aktorka wcześniej była czterokrotnie w stanie odmiennym, ale nie udało się jej donosić ciąży. Po nieudanym zabiegu in vitro nastąpił wyczekiwany cud.

Katarzyna Skrzynecka o kwarantannie

Po długiej nieobecności na Instagramie gwiazda zamieściła post z przeprosinami za absencję internetową.

Bardzo rzadko ostatnio zaglądam na Instagram, życie toczy się kompletnie innym systemem, niż w zabieganej zawodowo epoce… A że social media traktuję zwykle jako jeden z elementów mojej pracy zawodowej i promocji tejże pracy… to i mniej do opisywania w mediach, gdy zawodowo zawieszenim, zamrożenim… – napisała Kasia.

Kasia jednak pisze, że chwała wszystkim, którzy aktywnie animują on-line’owy świat w live’ach, Instastories i Challengach, bo ma świadomość, że to jest potrzebne. Sama jednak nie ma na to siły i czasu.

Nie gniewajcie się na mnie, że nie odwiedzam live’ów, nie podejmuję codzień napływających Challengów. Trzeba do tego czuć powołanie, mieć na to czas i wenę. Podziwiam Was i wspieram, ale sama póki co jakoś w innych klimatach pożytkuję mój czas…

Aktorka delektuje się rodzinnym życiem i zwolnieniem tempa, na które zwykle wciąż miała za mało czasu. Nie czuje potrzeby codziennego łączenia się z internautami z domowego tarasu lub dużego pokoju. Gwiazda czeka, aż sytuacja się unormuje i będzie mogła wrócić do pracy. Wtedy na jej profilu znowu na bieżąco będą wpadać nowe posty.

Dziś teatr poinformował nas, że na cały kolejny miesiąc, czyli czerwiec, spektakle również zostają odwołane.. Czekamy też na decyzję Polsatu, kiedy będziemy mogli powrócić do realizacji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”… Plany filmowe i serialowe póki co także „w hibernacji”…

Nowa fryzura Katarzyny Skrzyneckiej

Kasia Skrzynecka w czasie kwarantanny nie próżnuje. Na tarasie posadziła goździki, maciejkę i swoją ukochaną, grecką Bougenvillię. Długiemu postowi towarzyszy zdjęcie, na którym Kasia prezentuje nową fryzurę. Fani dawno jej nie wiedzieli w prostych włosach. Dodatkowo aktorka zdecydowała się na zmianę odcienia na nieco chłodniejszy.

View this post on Instagram

???????? Bardzo rzadko ostatnio zaglądam na Instagram, życie toczy się kompletnie innym systemem, niż w zabieganej zawodowo epoce… A że social media traktuję zwykle jako jeden z elementów mojej pracy zawodowej i promocji tejże pracy… to i mniej do opisywania w mediach, gdy zawodowo zawieszenim, zamrożenim … Każdy odnajduje się w tej odmiennej od normy rzeczywistości inaczej… ???????? Chwała wszystkim, którzy aktywnie animują "on-linowy" świat w live'ach, Instastories i Challengach ???????????? TO JEST POTRZEBNE I WSPANIAŁE ???????????? Nie gniewajcie się na mnie, że nie odwiedzam live'ów, nie podejmuję codzień napływających Challengów. Trzeba do tego czuć powołanie, mieć na to czas i wenę. Podziwiam Was i wspieram ???????????????????????? ale sama póki co jakoś w innych klimatach pożytkuję mój czas… Delektuję się rodzinnym życiem i zwolnieniem tempa, na które zwykle wciąż za mało czasu ???????????????? Zawsze będę bajeczną optymistką, mistrzynią znajdowania dobrych stron nawet w trudnych sytuacjach. DZIĘKUJĘ ZA KAŻDY SZCZĘŚLIWY DZIEŃ W ZDROWIU Z RODZINĄ ???????? i nie czuję zewu, by codzień transmitować się w media z domowego tarasu lub dużego pokoju ???? Nie miejcie mi tego za złe ???? Dziś teatr poinformował nas, że na cały kolejny miesiąc, czyli czerwiec, spektakle również zostają odwołane… ALE KIEDYŚ WRÓCIMY BO TĘSKNIMY???? Czekamy też na decyzję Polsatu, kiedy będziemy mogli powrócić do realizacji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"… Plany filmowe i serialowe póki co także "w hibernacji"… Na szczęście @twojatwarzbrzmiznajomo ???????????? wciąż w soboty CIESZY NAS NAJLEPSZYMI WYSTĘPAMI ???????????? z dotychczasowych Edycji ???????????? I SUPER???? bo warto do nich wracać @polsatofficial ???????? Ale na tarasie posadzone goździki pięknie pachną ???????? maciejka niebawem zakwitnie ???? grecką Bougenvillię będzie można nareszcie uwolnić z zimowego przechowania w salonie ???? i wybuchnie fioletowymi kwiatami na tarasie ???????????????? Idę odrabiać matmę z córeczką on-line ????????????‍????‍???? TRZYMAJMY SIĘ DZIELNIE ???????????? Pa! #familytime @marcinlopucki @paulinnkaaxd #mąż #córeczki #love #czaszwolnił #niemamczasunainstagram????

A post shared by Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) on

„Prześlicznie”, „cudownie”, „bardzo na plus” – piszą internauci.

A wam ja się podoba Kasia w nowej fryzurze? Nam bardzo.


Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Kasia Skrzynecka pochwaliła się metamorfozą

Kasia Skrzynecka pochwaliła się metamorfozą

Katarzyna Skrzynecka pokazała nogi

Katarzyna Skrzynecka pokazała nogi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×