Szukaj

Katarzyna Skrzynecka z córeczką szusują w Alpach. Alikia z każdym rokiem jest coraz piękniejsza

Katarzyna Skrzynecka dość często podróżuje z rodziną. Ferie zimowe to idealny czas, by wybrać się na narty. I tak też postanowiła gwiazda. Wybrała się w Alpy z mężem i córeczką. Zdjęcia z wyjazdu zamieściła na instagramie.
Katarzyna Skrzynecka z córką w Alpach

Katarzyna Skrzynecka z córką w Alpach

Katarzyna Skrzynecka bardzo chętnie dzieli się z fanami swoimi zdjęciami, które ukazują jej codzienne życie. Regularnie umieszcza fotografie, aby obserwatorzy byli na bieżąco z jej aktywnościami. Zarówno zawodowymi, jak i prywatnymi. Ostatnie zdjęcie zamieściła z rodzinnego wyjazdu do Alp. Tam spędza ferie wraz z córeczką Alikią Ilią oraz mężem Marcinem Łopuckim.

Katarzyna Skrzynecka na nartach w Alpach

Skrzynecka należy do wysportowanych osób. Dba o swoją sylwetkę, dobrze się odżywa. Ostatnio także zachwyca wyglądem i formą. Nic więc dziwnego, że podczas ferii wybrała właśnie wyjazd na narty. Fani życzyli aktorce cudownego wypoczynku.

TAAAAKA śnieżna RADOCHA od paru dni, że nie ma kiedy włączyć WiFi . I całe szczęście !!! Przed nami tydzień kolorowych konfiguracji na BIAŁYM tle . Cały rok odliczamy czas do narciarskich FERII. ALPY 2020 ITALIA – napisała.

  • Życzę udanego wypoczynku dla całej rodzinny
  • Cudownych dni życzę
  • Udanych zimowych wakacji,pozdrawiam z Riva del Garda
  • Kolorowe i piękne dziewczyny rządzą na stoku. Udanego wypoczynku – komentowali internauci.

Jak zdążyliśmy zauważyć, Kasia regularnie odwiedza Alpy. Była tam również rok temu w okresie ferii. Wtedy także zamieściła zabawne nagranie na Instagramie, w którym śmieje się z siebie, że w wieku 48 lat jeździ na nartach. Fani docenili jej ogromne poczucie humoru.

My również je doceniamy i czekamy na kolejne relacje z aktywnego wypoczynku.


Katarzyna Skrzynecka w Aplach

Katarzyna Skrzynecka w Aplach

Katarzyna Skrzynecka w Alpach

Katarzyna Skrzynecka w Alpach

Katarzyna Skrzynecka w Aplach

Katarzyna Skrzynecka w Aplach

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×