Kasia Skrzynecka sama się wystylizowała do studia „TTBZ”. Ochom i achom nie ma końca. Jest stworzona do takich fasonów i kolorów

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka pokazała na Instagramie zdjęcia w czerwonej kreacji. Wygląda na nich zjawiskowo. Fani uważają, że czerwień, to kolor 50-latki. 

Katarzyna Skrzynecka (ur. 1970) to kobieta wielu talentów. Zajmuje się aktorstwem, śpiewem, pisaniem tekstów, prezentowaniem programów telewizyjnych. Ukończyła naukę na Wydziale Fortepianu i Wokalistyki Szkoły Muzycznej w Warszawie. Na wielkim ekranie debiutowała wraz z występem w filmie Pewnego letniego dnia w 1985 roku. Znamy ją też z obrazów, takich jak: Bulionerzy, Na dobre i na złe, Nocne graffiti, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3, Bao-Bab, czyli zielono mi, WOW, Trzy szalone zera, Straszny sen Dzidziusia Górkiewicza, Listy miłosne. Skrzynecka występuje też w zespołach artystycznych Teatru Capitol i Teatru Kamienica (obydwie instytucje mają siedziby w Warszawie).

Artystka ma w repertuarze sześć albumów studyjnych. Jej znanymi utworami są: Twarda sztuka, Oszaleli Anieli, Szkoda naszych łez. Twórczość Skrzyneckiej jest utrzymana w stylu pop.

Nagrywając (…) płytę, nie możesz mieć pewności, czy za chwilę się nie okaże, że nagrałaś ją sobie do szuflady. Jak ludzie mają pokochać twoją muzykę, jeśli nie mogą usłyszeć jej w radiu? Rozgłośnie rządzą się swoimi prawami. Czasem jeden człowiek decyduje o tym, jaki gatunek piosenki mu się podoba, a jaki nie, i determinuje potencjalny gust całej rzeszy słuchaczy. Zawodowe „być albo nie być” wielu muzyków zależy często od takich właśnie guru. To wcale nie znaczy, że twoja płyta jest słaba. Możesz nagrać utwory ze świetnymi tekstami i fantastyczną muzyką, a mało kto je usłyszy – swego czas mówiła o swoim procesie twórczym.

Jej talent i znajomość muzyki sprawiły, że pełni ona obecnie rolę jurora w Twoja twarz brzmi znajomo. Na Instagramie pokazała swoją kreację z programu. Jest olśniewająca.

Kasia Skrzynecka w czerwieni. Jak wygląda jej strój?

Katarzyna Skrzynecka pokazała na Instagramie efekty sesji, którą wykonała w czerwonej sukni. 50-latka w ogóle się nie starzeje. Czerwony kolor jej ubioru wspaniale współgra z jej ciemną karnacją i brązowymi oczami. Efekt jest piorunujący! Fotografie możecie zobaczyć niżej i w przygotowanej przez nas galerii.

Jurorka Twoja twarz brzmi znajomo podpisała fotografie:

Sesja w czerwieni. Lubię. Tym razem we własnej, prywatnej, ulubionej sukience w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Miłego weekendu.

Fani oniemieli, gdy zobaczyli swoją idolkę. Oto niektóre z ich wypowiedzi:

  • Najpiękniejsza aktorka naszego kraju .

  • Przepiękna.

  • Moc serdeczności Pozdrawiam milutko.

  • Mąż powinien Ciebie do szafy schować, żeby Ciebie nikt jemu nie zabrał, tak sobie żartuję. Prześliczna.

  • Czy w czerwieni czy w innym kolorze zawsze pięknie.

  • Pięknie Pani w tym kolorze.

  • Pani Kasiu, przepięknie w tej czerwieni.

  • Czerwień to pani kolor.

Rzeczywiście, czerwień to kolor Skrzyneckiej. Możecie się o tym przekonać w naszej galerii. Pokazaliśmy w niej inne „czerwone” kreacje waszej ulubienicy. Efekt „wow” jest gwarantowany.


Katarzyna Skrzynecka. Fotka z Insta

Katarzyna Skrzynecka. Fotka z Insta

Katarzyna Skrzynecka. Fotka z Insta

Katarzyna Skrzynecka. Fotka z Insta

Katarzyna Skrzynecka. Fotka z Insta

Katarzyna Skrzynecka. Fotka z Insta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×