Katarzyna Skrzynecka wspomina Pawła Królikowskiego w 2. rocznię śmierci. „Królika nikt zastąpić nie może”. Nadal nie może się z tym pogodzić

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

27 lutego miną dwa lata od śmierci Pawła Królikowskiego. Katarzyna Skrzynecka w tym smutnym czasie wspomina przyjaciela z show-biznesu. Nadal za nim tęskni. 

Katarzyna Skrzynecka to aktorka, która ma ugruntowaną pozycję w show-biznesie. Gwiazda ma na swoim koncie wiele kultowych ról, a ostatnio pokazała fanom, że nie bez powodu jest jedną z najlepszych aktorek komediowych. Stworzyła bowiem wspaniałą rolę Marlenki Wolańskiej w kontynuacji filmu Kogel-Mogel. Gwiazda znakomicie czuje się też przed mikrofonem. Na swoim koncie ma kilka studyjnych albumów, a to, że potrafi śpiewać, udowodniła, występując w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Wygrała pierwszą edycję programu, a od drugiej zasiada w jury uwielbianego przez widzów i gwiazdy formatu. Tam za jurorskim stołem zasiadała razem z Pawłem Królikowskim. Widzowie uwielbiali aktora w tej roli. Niestety jego życie dwa lata temu przerwała choroba. Miał zaledwie 58 lat, a jego problemy ze zdrowiem zaczęły się w 2015 roku po operacji tętniaka w głowie.

Katarzyna Skrzynecka wspomina Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski pozostawił w żałobie ukochaną rodzinę, żonę Małgorzatę, a także pięcioro dzieci. Z jego odejściem nadal nie może pogodzić się wielu fanów. Pamiętają też o nim przyjaciele z show-biznesu. W niedzielę 27 lutego miną dokładanie dwa lata od śmierci aktora. Katarzyna Skrzynecka w rozmowie z Faktem.

Paweł był cudownym wrażliwym artystą i poetą. Zawsze mówił piękną polszczyzną i używał wspaniałych porównań. On zawsze miał serce na wierzchu i nigdy nie wstydził się pokazać swoje emocji. To był fantastyczny przyjaciel, którego w jury „Twoja Twarz brzmi znajomo” nikt nie zastąpi, bo nikt nie jest taki jak on. Oczywiście każdy nowy juror jest wspaniały w swej wyjątkowości, ale Królika nikt zastąpić nie może i zawsze będziemy za nim tęsknić.

Tego samego zdania są również liczni fani, którzy najbardziej pamiętają go z roli Kusego w kultowym serialu Ranczo. To właśnie za to wcielenie pokochali go najbardziej. Kasia do końca liczyła na to, że jej przyjaciel jeszcze wróci do TTBZ, o czym mówiła w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.


Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy Paweł Królikowski wróci?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy Paweł Królikowski wróci?

Twoja twarz brzmi znajomo żegna Pawła Królikowskiego

Twoja twarz brzmi znajomo żegna Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski - nagrobek

Paweł Królikowski - nagrobek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×