Szukaj

Katarzyna Skrzynecka zrobiła z siebie kiczowatą nastolatkę. Strój prawie w trendach, ale ta fryzura… Odważnie!

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka zaskoczyła fanów i pokazała zdjęcie w nietypowej dla nie stylizacji. Wygląda jak nastolatka, która idzie na imprezę. Co piszą fani?

 

Katarzynę Skrzynecką znamy z występów w teatrze oraz licznych ról filmowych i serialowych. Nagrała też kilka płyt. Była uczestniczką i prowadzącą Taniec z Gwiazdami oraz wygrała pierwszą edycję show, Twoja twarz brzmi znajomo, po czym zasiadła w jury programu. Dwukrotnie była nominowana do Telekamery w kategorii Rozrywka.

Aktorka znana jest z tego, że ma niesamowity dystans do siebie i do świata oraz ogromne poczucie humoru. Nie boi się wyzwań zawodowych, więc i najdziwniejsze stylizacje przyjmuje ze stoickim spokojem. Dzisiaj zabłysnęła cała w panterkach.

Katarzyna Skrzynecka zrobiona na kiczowatą nastolatkę. Jak wyglądała?

Prywatnie Kasia oddała serce Marcinowi Łopuckiemu, który jest Mistrzem Polski i Europy w fitnessie. W listopadzie 2013 roku urodziła córkę Alikię Ilię. Dzięki wsparciu rodziny może się realizować zawodowo, a należy do najbardziej zapracowanych gwiazd.

Zdjęciami z projektów, w których bierze udział, często dzieli się w social mediach. Mogliśmy podziwiać ją w przedziwnych stylizacjach, ostatnio do filmu Kogel Mogel, na których wyglądać miała luksusowo w roli Marlenki Wolańskiej. Jeśli myślicie, że to był już szczyt możliwości charakteryzatorów i twórców kostiumów, to się zdziwicie.

W sobotni wieczór na profilu Skrzyneckiej pojawił się post, w którym aktorka dziękuje widzom, którzy przybyli na przedstawienie Sceny dla dorosłych. I tu dopiero jest szał. Kasia, cała w panterkach – i tu się mieści jak najbardziej w trendach, wygląda jak kiczowata nastolatka w przerysowanym makijażu. Obrazu dopełnia fryzura – platynowa blond peruka to kropka nad i tej stylizacji. Nie można odmówić Kasi, że dla roli potrafi się poświęcić.

Dziękujemy Olsztyńskiej Publiczności za gościnne przyjęcie. Byliście wspaniali. SCENY DLA DOROSŁYCH zagraliśmy również po raz pierwszy po 8-miesięcznej przerwie… honorując wszelkie zasady bezpieczeństwa, jak odstępy na Widowni, 50% Widzów. Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość. Niestety teatry jeszcze przez jakiś czas nie mają możliwości powrotu do swej pracy w normalnych warunkach. Tym bardziej CIESZYMY SIĘ, że mogliśmy dla Państwa zagrać – napisała pozując w doborowym towarzystwie.


Katarzyna Skrzynecka - stylizacja do spektaklu

Katarzyna Skrzynecka - stylizacja do spektaklu

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka na łące

Katarzyna Skrzynecka na łące

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×