Kasia Skrzynecka zafundowała sobie króciutkie włosy. Nowa fryzura sprawiła jej wiele radości

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka w króciutkich włosach szaleje za kulisami spektaklu Wieczór panieński. Jak wygląda?

Katarzyna Skrzynecka jest gwiazdą z długim stażem. Zadebiutowała w 1985 roku rolą w filmie Pewnego letniego dnia. Do jej największych osiągnięć można uznać występy w spektaklach Metro, Evita i Chicago. Wielokrotnie udowadniała też, że przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie. Seriale Wow; Bao-Bab, czyli zielono mi Bulionerzy tylko to potwierdzają. Jest również utalentowana muzycznie. Do tej pory nagrała sześć albumów studyjnych, a ostatni z nich powstał w 2011 roku.

Aktorka zgromadziła przez lata grono wiernych fanów, którzy z uwagą śledzą jej wszystkie zawodowe poczynania. W 2014 roku zwyciężyła w pierwszej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Od kolejnej zasiada w jury i ocenia występy innych gwiazd.

Skrzynecka spełnia się również w życiu prywatnym. Po rozwodzie ze Zbigniewem Urbańskim związała się z Marcinem Łopuckim, z którym wspólnie wychowuje córeczkę Alikię.

Katarzyna Skrzynecka w króciutkich włosach

Kasia podążą z duchem czasu i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To za ich pośrednictwem dzieli się swoimi przemyśleniami oraz chwali kolejnymi projektami zawodowymi. Ma świetny kontakt z fanami, ponieważ jest bardzo otwarta i ma do siebie ogromny dystans.

Nie tak dawno temu gwiazda pochwaliła się na Instagramie kadrem, na którym zestawiła swoje dwie fotografie – jedną w pełnym makijażu, drugą bez. Trzeba przyznać, że wykazała się ogromną odwagą, ponieważ niewiele z jej koleżanek po fachu zdecydowało się na tak odważny krok.

Skrzynecką ostatnio można podziwiać w komedii Wieczór Panieński, która wystawiana jest na deskach teatrów w całej Polsce. W sobotni wieczór po raz kolejny zachwyciła publiczność swoją energią i charyzmą.

Jeszcze przed rozpoczęciem spektaklu znalazła chwilę na zrobienie pamiątkowego selfie. Uwagę przykuwa nie tylko jej cekinowa kreacja, ale i fryzura. Aktorka ma krótkie włosy w odcieniu jasnego blondu oraz grzywkę. W tym takim wydaniu i z szampańskim humorem wygląda niezwykle korzystnie.

Jest WIECZÓR PANIEŃSKI – jest IMPREZA!!! Dziś szaleńczo bawimy Widzów w POZNANIU. „Wieczór Panieński Plus”

Internauci są zgodni co do tego, że wygląda pięknie. Pod wpisem pojawiły się również komentarze widzów, którzy mieli okazję być na dzisiejszym spektaklu.

 • Była super zabawa!
 • Pani Kasiu była Pani GENIALNA. Gra aktorska! Bomba! Jeżeli ktoś nie był, niech żałuje i szybko nadrobi!
 • Wow, jak dziewczęco pani wygląda na tym zdjęciu!
 • Dzień dobry Kasiu. No nie mogę. Co zdjęcie to śliczniejsza.

A wy co sądzicie o fryzurze Kasi?


Katarzyna SkrzyneckaKatarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka. Fotka z Insta

Katarzyna Skrzynecka. Fotka z Insta

Komentarze

 • Gość pisze:

  Kiedy już myślę, że nie może być gorzej Skrzynia wychodzi na przeciwko i pokazuje, że owszem. Może.

 • Anka pisze:

  Piękne lalunie się znalazły wiecznie będą piękne i młode . Wy tylko byście krytykowały życzę Wam abyście wyglądały tak jak ona w tym wieku. Pozdrawiam Was piękne i zgrabne.

 • Gość ja pisze:

  Zadbana, starsza kobieta z nadwagą. Ma problemy w wysławianiu się . Słowotok jaki wylewa się z jej ust w programie Twoja twarz brzmi znajomo jestem okropny.

 • Pleple pisze:

  Ta pani to aktualnie ikona kiczu. Niech się ogarnie…

 • GośćEla pisze:

  Co to się dzieje! Ludziska, opanujcie się! Nie wystarczy wam granicą i tamte problemy?chcecie się wyżyć, jazda,ubierać mundur i bronić granicy

 • Gość pisze:

  Czekamy na foto bez kombinowania z przeróbkami 😉

 • Kaczka-Gość pisze:

  Stará sztuczna lala lansuje się na nastolatke,
  Kobieto zejdź na ziemię razem z tm swoim mężem atletą. Trochę samokrytyki. O pamiętaj się lansisro, a gdy słyszę těm twoj słowotok w Polsacie to robi mi sie niedobrze. Spójrz na siebie jakie wartości przedstawiasz. Karykatura kobiety. Obyś nie znalazła naśladowczyń bo byłaby to katadtrofa

 • Gość pisze:

  Ona na każdym ujęciu wygląda tak samo. Noga skrzywioną jak u baletnicy i ten uśmiech …jakby nie mogła uśmiechnąć się jak człowiek bez wymuszenia. Zdjecia przerobione i po co? W telewizji gruba na zdjęciu szczuplejsza. Irytująca jest.

 • Gośćbomba pisze:

  Bardzo tandetna królowa pasztetowa pełnotłusta kobiecina na świńskich ratkach (fatalne nogi) a całości dopełnia troglodyta marian opucki mięśniak o wyglądzie przychlasta.

 • Gość pisze:

  Kolejną starsza pani która na siłę się odmładza. Powinna zmienić stylistkę bo makijaż ma zawsze okropny i fryzurę również. Rzęsy po prostu zgroza.

 • GośćAdam pisze:

  Idźcie. Cholerę z tym starym babsztylem, już lodówki nie otwieram !

 • Gość pisze:

  Taki live aktorstwo bomba pani w żabce chciała dowód masź gromadke dz4eci i męźa idi..te źejdz na ziemie kret..nko wczoraj policjant mówił zebys mówił źeby babćia uwaźała na wnuki był tusk była bieda nie było było dobrze jest tusk armagedon inflacja covid migranci bieda i smród przypadek ps daundanamo jutró niedz4elny obiadek lepiej córuś była bo dziadzia i bunia się wkurw..ą i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×