Skrzynecka w króciutkich włosach koloru blond na salonach. Ale my patrzymy na jej talię. Matko, jak ona schudła!

Katarzyna Skrzynecka - metamorfoza

Katarzyna Skrzynecka w ostatnim czasie przeszła niemałą metamorfozę. Na premierze spektaklu Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko zaprezentowała nie tylko nową fryzurę, ale i odmienioną sylwetkę. Wygląda olśniewająco!

Katarzyna Skrzynecka zadebiutowała w 1985 roku rolą w filmie Pewnego letniego lata. Krótko po tym jej kariera nabrała tempa, a ona została okrzyknięta jedną z najseksowniejszych aktorek lat 90. swoje wdzięki prezentowała w magazynie Playboy, a numer z jej zdjęciami rozchodził się jak ciepłe bułeczki. W tamtym czasie uwagę zwróciło na nią wielu producentów filmów, seriali i programów rozrywkowych, którzy nie widzieli swoich produkcji bez niej w roli głównej.

Aktorka od lat wiedzie spokojne i szczęśliwe życie u boku Marcina Łopuckiego. Zakochani są małżeństwem od 2009 roku i mimo długiego stażu nadal zachowują się jak para szaleńczo zakochanych w sobie nastolatków. Wspólnie wychowują córkę, Alikię, która ostatnio zadebiutowała na salonach. Dziewczynka ma na swoim koncie kilka okładek oraz chętnie towarzyszy mamie w pracy.

Katarzyna Skrzynecka — metamorfoza. Nowa fryzura to dopiero początek wielkiej zmiany

Skrzynecka na chwilę przed wybuchem pandemii przeszła sporą metamorfozę pod okiem swojego męża, który na co dzień jest trenerem personalnym. Gdy tylko pojawiała się na salonach, skupiała na sobie całą uwagę fotoreporterów oraz zaproszonych gości. W czasie lockdownu musiała jednak zrezygnować z treningów, co zaowocowało powrotem do starej wagi. Z uwagi na to, że sytuacja przez długi czas się nie poprawiała, co w jej przypadku było równoznaczne z utratą pracy na kilka miesięcy, zaczęła zajadać smutki (więcej na ten temat przeczytasz tutaj).

Rząd jeszcze przed wakacjami postanowił nieco zluzować obostrzenia, co stało się dla Kasi motorem napędowym do dalszego działania. Wróciła do zdrowego trybu życia i nie musiała długo czekać na pierwsze efekty. W piątkowe popołudnie w towarzystwie Łopuckiego pojawiła się na premierze spektaklu Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko i zachwyciła wszystkich swoją metamorfozą.

Zmiany w wyglądzie aktorki widać gołym okiem. Przede wszystkim wyraźnie skróciła włosy i odświeżyła kolor. Na wydarzenie, które odbyło się w Teatrze Kamienica, włożyła kobaltową sukienkę z szerokim pasem w talii, który podkreślił płaski brzuch.

Całość dopełniły srebrne sandałki na wysokim obcasie, jasnoniebieska kopertówka oraz srebrna biżuteria wysadzana kamieniami.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia odmienionej Kasi, a poniżej możecie posłuchać, jak gwiazda opowiada o tajnikach swojej metamorfozy.


Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki - metamorfoza aktorki

scena z: Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki, SK: "Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko" - premiera spektaklu, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki - metamorfoza aktorki

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×