Skrzynecka w króciutkich włosach koloru blond na salonach. Ale my patrzymy na jej talię. Matko, jak ona schudła!

Zdjęcie (1) Skrzynecka w króciutkich włosach koloru blond na salonach. Ale my patrzymy na jej talię. Matko, jak ona schudła!

[1/11] Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki - metamorfoza aktorki

Zdjęcie (2) Skrzynecka w króciutkich włosach koloru blond na salonach. Ale my patrzymy na jej talię. Matko, jak ona schudła!

[2/11] scena z: Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki, SK: "Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko" - premiera spektaklu, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Zdjęcie (3) Skrzynecka w króciutkich włosach koloru blond na salonach. Ale my patrzymy na jej talię. Matko, jak ona schudła!

[3/11] Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki - metamorfoza aktorki

Zdjęcie (4) Skrzynecka w króciutkich włosach koloru blond na salonach. Ale my patrzymy na jej talię. Matko, jak ona schudła!

[4/11] Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski - metamorfoza aktorki

Zdjęcie (5) Skrzynecka w króciutkich włosach koloru blond na salonach. Ale my patrzymy na jej talię. Matko, jak ona schudła!

[5/11] Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki, Kacper Kuszewski - metamorfoza aktorki

Zdjęcie (6) Skrzynecka w króciutkich włosach koloru blond na salonach. Ale my patrzymy na jej talię. Matko, jak ona schudła!

[6/11] Marek Kaliszuk, Katarzyna Skrzynecka - sztuka Wieczór panieński plus

Zdjęcie (7) Skrzynecka w króciutkich włosach koloru blond na salonach. Ale my patrzymy na jej talię. Matko, jak ona schudła!

[7/11] Marek Kaliszuk, Katarzyna Skrzynecka - sztuka Wieczór panieński plus

Zdjęcie (8) Skrzynecka w króciutkich włosach koloru blond na salonach. Ale my patrzymy na jej talię. Matko, jak ona schudła!

[8/11] Katarzyna Skrzynecka w teatrze

Zdjęcie (9) Skrzynecka w króciutkich włosach koloru blond na salonach. Ale my patrzymy na jej talię. Matko, jak ona schudła!

[9/11] Katarzyna Skrzynecka w teatrze

Zdjęcie (10) Skrzynecka w króciutkich włosach koloru blond na salonach. Ale my patrzymy na jej talię. Matko, jak ona schudła!

[10/11] Katarzyna Skrzynecka w teatrze

Zdjęcie (11) Skrzynecka w króciutkich włosach koloru blond na salonach. Ale my patrzymy na jej talię. Matko, jak ona schudła!

[11/11] Katarzyna Skrzynecka w teatrze

Komentarze

 • Gość pisze:

  worek na łeb i można jechać

 • Obiektywna pisze:

  Pani Kasia była i jest piękną kobietą. Dziwię się czym sobie zawiniła , żeby wylewać na nią tyle jadu. Jak może być dobrze jak tyle podłości i złośliwości w naszych pustych rodakach . Wstyd.

 • GośćWojewódzki pisze:

  Jaka ona piekna paskudne tłuste babsko z przepitym głosem fe

 • Obserwator pisze:

  Pani Kasia jest piękna jak zawsze a wam radzę spojrzeć w lustro

  • Ktoś mily pisze:

   Nie wiem z której strony schudła. Jak byka gruba i tłusta tak jest. I ten jej naciagniety pysk botox em i operacjami. Pięknościa nie jest i nie będzie stara prukwa

 • Obserwator pisze:

  Pani Kasia jest piękna jak zawsze a wy popatrzycie na siebie🙂

 • Gość pisze:

  Dokladnie na pewne rzeczy nie mamy wplywu…najwazniejsze byc zdriwym szczesliwym i usmiechnietym..Cenie sobie p.Kasie za dystans,odwage itp. Super Babka uwielbiam Ją

 • Gość pisze:

  Hej ludzie zapomnieliście już co w życiu liczy się najbardziej może popatrzcie sercem a nie oczami wtedy może zobaczycie piękna wrażliwą istotę nie ukrywającą swoich emocji ,co to za różnica gruba czy chuda liczy się człowiek

  • Gość pisze:

   Zgadza sie,ale po co wystawia przer9bione zdjecia,szczuplej talii,odchudzonej…
   Jest moze mila,sympatyczna,ale gruba,ostatnio zle wyglada,ma tluste,zaniedbane wlosy,ten ciagly nadmiar makijazu juz meczy.

 • Ala pisze:

  Aż serce rośnie kiedy p. Kasia zamienia się w grubą Kaśkę

 • Gość pisze:

  Kasieńka jest super z poczuciem humoru z dystansem do siebie kobieta z krwi i kości.Ci co obrażają są bardzo nieszczęśliwi nic nie warci!!!!!!