Katarzyna Skrzynecka przez byłego partnera trafiła do szpitala. Gwiazda gorzko wspomina dawny związek

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka nie miała łatwo. Gwiazda trafiła do szpitala po zawodzie miłosnym. Miała złamane serce. Co się stało?

Katarzyna Skrzynecka w show-biznesie bryluje od wielu lat. Szczyt jej popularności przypadł na lata 90. Jednak cały czas artystka jest na topie. Wszystko za sprawą tego, że jest wszechstronnie uzdolniona. Znakomicie radzi sobie jako aktorka, ale też wokalistka. Regularnie pojawia się na deskach teatrów w kinowych hitach, czy w serialach. Ostatnie kilka lat spędziła na planie show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najpierw w roli jednej z uczestniczek, a później zasiadła w jury.

Jej zawodowy grafik jest bardzo napięty, a pomimo tego udało jej się założyć szczęśliwą rodzinę. W 2009 roku poślubiła Marcina Łopuckiego. Z trenerem personalnym połączyło ją prawdziwe uczucie, a małżonkowie doczekali się córeczki. Alikia jest ich oczkiem w głowie. Zanim jednak życie gwiazdy zaczęło być stabilne przeszła ona wielki zawód miłosny. Co się stało?

Katarzyna Skrzynecka trafiła do szpitala. Wszystko przez miłość

Aktualnie nikt nie może mieć wątpliwości, że Kasia i Marcin są bardzo dobraną parą. Po kilkunastu latach małżeństwa nadal udowadniają, że nie widzą świata poza sobą. Zanim aktorce udało się odnaleźć prawdziwe szczęście, jej serce wiele przeszło. Pierwszym mężem gwiazdy był komendant policji, Zbigniew Urbański. Miłość nie przetrwała próby czasu i doszło do rozwodu. Zanim go poślubiła, spotykała się z piosenkarzem algierskiego pochodzenia Ferridem Lakhdarem.

Para, jak podawało wówczas Twoje Imperium, miała poznać się w pociągu, z którego wysiedli razem, chociaż mieli zaplanowany kurs w inne miejsca. Było to w 2000 roku, a związek gwiazdy z młodszym o siedem lat muzykiem elektryzował fanów i kolorową prasę. Miał odbyć się huczny ślub, ale po dwóch latach mężczyzna opuścił mieszkanie ukochanej. Tabloid donosił wówczas, że bardzo odchorowała rozstanie, a w konsekwencji trafiła do szpitala.

Wylansował się na Kasi, a gdy przestała mu być potrzebna, odszedł. Skrzynecka była zdruzgotana. Nie mogła spać ani jeść. Wyczerpana, wylądowała w szpitalu. Miała anemię. Całymi miesiącami dochodziła do siebie – można było przeczytać w Twoim Imperium.

Kasia po jakimś czasie otrząsnęła się zawodu miłosnego i poznała swojego pierwszego męża. Ferrid natomiast zrezygnował z wokalnej kariery i skupił się na komponowaniu. Jest też producentem. Ich wspólne zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Ferrid Lakhdar, Katarzyna Skrzynecka

Ferrid Lakhdar, Katarzyna Skrzynecka

Ferrid Lakhdar, Katarzyna Skrzynecka

Ferrid Lakhdar, Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki - metamorfoza aktorki

scena z: Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki, SK: "Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko" - premiera spektaklu, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×