Katarzyna Skrzynecka świętuje urodziny córki. Śliczna Alikia ma już 11 lat! Cała rodzina celebrowała jej wielki dzień

11. urodziny córki Kasi Skrzyneckiej

11. urodziny córki Kasi Skrzyneckiej

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki świętują 11. urodziny jedynej wspólnej córki Alikii. Jakie zdjęcia pojawiły się w sieci? Co napisali w poście?

Katarzyna Skrzynecka jest jedna z najbardziej ulubionych artystek w naszym kraju. Do tego jest wielozadaniowa i świetnie radzi sobie jako aktorka, wokalistka, prezenterka i jurorka. W ciągu wielu lat kariery zagrała w takich produkcjach, jak Księga wielkich życzeń, Duża przerwa, Pamiętnik znaleziony w garbie, Straszny sen Dzidziusia Górkiewicza, Nocne graffiti, Bulionerzy, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3. 

Cały czas jest aktywna zawodowo, a jej w jej grafiku trudno znaleźć wolne miejsce. Od jakiegoś czasu telewidzowie mogą ją też oglądać jako jurorkę w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Skrzynecka od kilkunastu lat tworzy szczęśliwy związek małżeński z Marcinem Łopuckim, mistrzem Polski i Europy w fitnessie. Piękna aktorka i przystojny sportowiec zaczęli się spotykać w 2007 roku, a 19 czerwca 2009 roku odbył się ich ślub. Dwa lata później – dokładnie 23 listopada 2011 roku – powitali na świecie dziecko. Zostali rodzicami dziewczynki, którą nazwali niespotykanymi imionami Alikia Ilia. Co, jak wyjaśniła aktorka, oznacza z greckiego Aliki  krystaliczna, szczera, szlachetna. Nie jest tajemnicą, że małżonkowie kochają Grecję i wszystko, co z tym krajem związane, więc wybór imienia dla córki nie powinien dziwić.

Zarówno na profilu Katarzyny Skrzyneckiej, jak i Marcina Łopuckiego nie brakuje wspólnych kadrów. Rodzina chętnie dzieli się radosnymi chwilami. W poniedziałek na profilach pary pojawiły się zdjęcia z urodziny jedynej wspólnej córki. Jak celebrowali wyjątkowy dzień?

Katarzyna Skrzynecka świętuje 11. urodziny córki

Kasia Skrzynecka nie mogła się nie podzielić zdjęciami z 11. urodzin Alikii. Dziewczynka w otoczeniu najbliższych świętowała wyjątkowy dzień.

Pomyślane ŻYCZENIE  Niech się spełnia NAJSZCZĘŚLIWIEJ  Nasza Ukochana Aliś. JedeNASTOlatka. Szczęście Nasze Kochane po raz pierwszy z „nastką” na torcie. Jak to kochane dziewczątko szybko rośnie. Najpiękniejszy UŚMIECH, Najpiękniejsza POGODNA I MĄDRA DUSZA, Najpiękniejsze CZYSTE SERCE. Sens Mojego Życia – napisała wzruszona mama.

Na zdjęciach widzimy rodziców Alikii i jej przyrodnią siostrę Paulinę Łopucką. Solenizantka z uśmiechem zdmuchuje świeczki na torcie. Nie da się ukryć, że rośnie prawdziwa piękność. Dołączamy do wszystkich serdeczności, jakie usłyszała nastolatka.


Córka Katarzyny Skrzyneckiej świętuje 11. urodziny

Córka Katarzyny Skrzyneckiej świętuje 11. urodziny

Córka Katarzyny Skrzyneckiej świętuje 11. urodziny

Córka Katarzyny Skrzyneckiej świętuje 11. urodziny

Córka Katarzyny Skrzyneckiej świętuje 11. urodziny

Córka Katarzyny Skrzyneckiej świętuje 11. urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×