Katarzyna Skrzynecka ścięła włosy! Nową fryzurą odjęła sobie lat. Ale zmiana!

Katarzyna Skrzynecka z rodzina na Starych Powązkach

Katarzyna Skrzynecka metamorfoza

Katarzyna Skrzynecka ścięła włosy. Metamorfoza aktorki robi wrażenie. Teraz wygląda tak samo dobrze, jak Małgorzata Rozenek.


Katarzyna Skrzynecka jest bardzo aktywna w serwisach społecznościowych. Nie zawodzi fanów i regularnie publikuje nowe treści. Każdy wpis aktorki spotyka się z licznymi reakcjami. W ciągu kilku miesięcy gwiazda przekroczyła pułap 100 tysięcy obserwatorów. Tym razem jednak muszą oni chwilę poczekać zanim oficjalnie zobaczą nową fryzurę swojej ulubienicy.

Do sieci trafiło właśnie nagranie z salonu fryzjerskiego, w którym Katarzyna przeszła ogromną metamorfozę. Aktorka, która nie raz i nie dwa zaskakiwała swoimi fryzurami (nie tylko w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo), tym razem chyba zdecydowała się na odważną zmianę na poważnie.

Katarzyna Skrzynecka ścięła włosy

Katarzynie najwyraźniej do gustu przypadł słynny long bob, czyli fryzura, którą pokochały gwiazdy. Mają ją już Małgorzata Rozenek i Odeta Moro.

Odmieniony wizerunek aktorki pokazał jej fryzjer, Jarosław Młotkowski, który na co dzień dba o włosy największych gwiazd – między innymi Joanny Przetakiewicz, Natalii Siwiec i Joanny Krupy. Nowa fryzura Skrzyneckiej powalił internautów na kolana. Katarzyna nie tylko wygląda lepiej, ale przede wszystkim o kilka lat młodziej.

W komentarzach pod filmem nie brakowało bardzo entuzjastycznych reakcji.

Bardzo korzystnie w krótszych włosach – skomentował jeden z internautów.

Katarzyna również wygląda na zadowoloną. Z szerokim uśmiechem rzuca włosami na lewo i prawo, tak jakby chciała zaprezentować swoją nową długość w pełnej okazałości.

Nowa fryzura Skrzyneckiej jest kolejną zmianą w jej wizerunku w przeciągu ostatnich 12 miesięcy. Rok temu aktorka schudła ponad 15 kilogramów. Wygląda fantastycznie. Z każdym kolejnym wcieleniem jest tylko lepiej. Napatrzeć się nie możemy! Brawo, Kasiu!


Katarzyna Skrzynecka ścięła włosy

Katarzyna Skrzynecka ścięła włosy

Katarzyna Skrzynecka ścięła włosy

Katarzyna Skrzynecka ścięła włosy

Katarzyna Skrzynecka ścięła włosy

Katarzyna Skrzynecka ścięła włosy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×