Szukaj

Kasia Skrzynecka pokazała, jak z dnia na dzień zmieniło się jej życie przez COVID-19: „Zapasy na dwa tygodnie”

Katarzyna Skrzynecka podzieliła się z internautami radami, co robić, by od koronawirusa trzymać się z daleka. Gwiazda pokazała zdjęcia z najbliższymi i wystosowała apel, który zainspirował jej sympatyków.
Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

W sobotę telewizja Polsat wyemitowała drugi i ostatni tej wiosny odcinek 13. edycji Twoja twarz brzmi znajomo. Program został zdjęty z anteny. Decyzję taką podjęto w związku rozprzestrzeniającym się koronawirusem. Tym samym artyści przy nim zatrudnieni tracą miejsce pracy.

#niewychodzezdomu: Katarzyna Skrzynecka apeluje do fanów

Katarzyna Skrzynecka, która w show pełni rolę jurorki wie, że środki ostrożności są konieczne. Choć zapewne, jak wszyscy artyści martwi się o przyszłość. Coraz więcej producentów rezygnuje z kręcenia nowych produkcji i odcinków seriali, o pracy w teatrze już nie wspominając. Aktorka nie pozwala jednak by strach o byt przesłonił jej troskę o zdrowie, bo ono w chwili obecnej jest dla niej najważniejsze.

Gwiazda zdradziła na Instagramie, co sama robi, by nie zarazić się COVID-19.

Krótki spacer z psem……jeśli trzeba to autem…by dotrzeć na kawałek odosobnionej zieleni na otwartym, czystym powietrzu, z dala od kogokolwiek, bez ŻADNYCH osób wokół…  – napisała na Instagramie, zamieszczając przy okazji rodzinną fotografię.

Aktorka wyznała także, jaki inne środki zapobiegawcze stosuje.

Pies musi wychodzić… #zostajemywdomu – nie wychodzimy do szkoły ani do pracy, nie odwiedzamy żadnych miejsc, w których jest więcej ludzi w bliskiej odległości, nawet większych sklepów spożywczych, konieczne zakupy żywnościowe robiąc w miarę możliwości w mniejszych kioskach/straganikach na otwartym powietrzu, nie spotykamy się ze znajomymi, nie jeździmy komunikacją miejską… Pomagamy seniorom w rodzinie z zakupami, aby NIE WYCHODZILI, jeśli nie muszą. Zapasy w zamrażarce na około 2 tygodnie… Uczymy się codziennie w domu z lekcji zadawanych przez Nauczycieli mailem… Taki czas. Nie ma innej drogi, niż rozsądna społeczna odpowiedzialność – dodała gwiazda.

View this post on Instagram

Krótki spacer z psem……jeśli trzeba to autem…by dotrzeć na kawałek odosobnionej zieleni na otwartym czytym powietrzu zdala od kogokolwiek, bez ŻADNYCH osób w okół… Pies musi wychodzić… #zostajemywdomu – nie wychodzimy do szkoły ani do pracy, nie odwiedzamy żadnych miejsc , w których jest więcej ludzi w bliskiej odległości, nawet większych sklepów spożywczych, konieczne zakupy żywnościowe robiąc w miarę możliwości w nniejszych kioskach/straganikach na otwartym powietrzu, nie spotykamy się ze znajomymi, nie jeździmy komunikacją miejską… Pomagamy seniorom w rodzinie z zakupami aby NIE WYCHODZILI, jeśli nie muszą. Zapasy w zamrażarce na około 2 tygodnie… Uczymy się codziennie w domu z lekcji zadawanych przez Nauczycieli mailem… Taki czas. ???? Nie ma innej drogi, niż rozsądna społeczna odpowiedzialność. #zostańwdomujeślimożesz #społeczeństwo #profilaktyka #kwarantanna #rodzina @marcinlopucki #familytogether #familytime

A post shared by Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) on

Chwilę później, już po powrocie ze spaceru, Skrzynecka dodała zdjęcie z domowego zacisza. Zdradziła, jak z mężem i córką zabijają wolny czas.

W tym kryzysowym czasie trzeba się też ratować szukaniem dobrych stron domowej izolacji, które warto całym sercem DOCENIĆ. Inne tempo życia, miejsce na refleksje… Rozmawiamy, czytamy sobie, gramy w edukacyjne i rodzinne gry, wyżywamy się na domowych porządkach i remanentach, na które zazwyczaj brak czasu, dzwonimy „jak u Was?” do Przyjaciół i Rodziny… Oglądamy rodzinnie zaległe filmy… gadamy, gadamy, gadamy, JESTEŚMY ZE SOBĄ I DLA SIEBIE. CAŁYM SENSEM ISTNIENIA I MIŁOŚCI W RODZINIE. Pomimo że – jak tysiące ludzi z różnych branż – pocieszamy się w cieniu przerażającej rzeczywistości zamkniętych na dłużej miejsc pracy i perspektywy braku możliwości wykonywania naszej codziennej pracy zawodowej i zarobienia na życie… Nigdy nie brakowało nam pokory i odpowiedzialności … Ten czas tym bardziej ją weryfikuje…

View this post on Instagram

W tym kryzysowym czasie trzeba się też ratować szukaniem dobrych stron domowej izolacji, które warto całym sercem DOCENIĆ ????????‍????‍????‍???????????? Chwile wytchnienia w codziennym zawodowym pędzie… CZAS RAZEM ????‍????‍????‍???????? RODZINNIE REALNIE NIEWIRTUALNIE ???? Inne tempo życia, miejsce na refleksje… Rozmawiamy, czytamy sobie, gramy w edukacyjne i rodzinne gry, wyżywamy się na domowych porządkach i remanentach, na które zazwyczaj brak czasu, dzwonimy "jak u Was?" do Przyjaciół i Rodziny… Oglądamy rodzinnie zaległe filmy… gadamy, gadamy, gadamy, JESTEŚMY ZE SOBĄ I DLA SIEBIE ???? CAŁYM SENSEM ISTNIENIA I MIŁOŚCI W RODZINIE ????‍????‍????‍???????? Pomimo, że – jak tysiące ludzi z różnych branż – pocieszamy się w cieniu przerażającej rzeczywistości zamkniętych na dłużej miejsc pracy i perspektywy braku możliwości wykonywania naszej codziennej pracy zawodowej i zarobienia na życie… Nigdy nie brakowało nam pokory i odpowiedzialności … Ten czas tym bardziej ją weryfikuje…. #zostańwdomujeślimożesz #zostańmywdomu #rodzina #społeczeństwo #solidarność #odpowiedzialnosć #miłość @marcinlopucki @paulinkaxxd #rodzina #razem #family #zostańwdomu #familytogether

A post shared by Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) on

Fani aktorki – podobnie jak ona sama – widzą szklankę do połowy pełną:

  • Przymusowy urlop tylko spoi więzi rodzinne.
  • Nie ma jak niedzielny spacer w otoczeniu rodziny.
  • Racja pani Kasiu. Teraz najważniejsze, by myśleć o bliskich – piszą w komentarzach.

Mamy nadzieję, że apel Katarzyny Skrzyneckiej dotrze do jak największego grona osób.


Katarzyna Skrzynecka z rodziną

Katarzyna Skrzynecka z mężem Marcinem Łopuckim i córką Alikią

Katarzyna Skrzynecka z rodziną

Katarzyna Skrzynecka z rodziną

Katarzyna Skrzynecka wakacje 2019

Katarzyna Skrzynecka wakacje 2019

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×