Przed Katarzyną Skrzynecką najtrudniejszy 1 listopada w życiu. Tragedia sprzed kilku miesięcy wciąż rozrywa jej serce

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka nie ma teraz łatwego życia. 1 listopada tego roku będzie dla niej szczególnie przykry. Opowiedziała o tym gazecie.

Katarzyna Skrzynecka to kobieta wielu talentów. Zajmuje się aktorstwem, śpiewem i prowadzi telewizyjne show. Aktualnie możemy ją oglądać w jury programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, którego fani nie wyobrażają sobie nawet jednego odcinka bez jej udziału. 51-latka od kilku miesięcy jest pogrążona w żałobie. W czerwcu odszedł jej ukochany tata.

Są już RAZEM… Tatul… Mama… Stryj – ukochany Brat Bliźniak….. Nie napiszę nic więcej … bo to co najważniejsze mówi się swoim Bliskim z serca w serce … z oczu w oczy… z Serca i Czułych Myśli do Nieba… a ONI i tak to słyszą i wiedzą… a nie na social mediach. Tatul KOCHAŁ przyrodę…piękne chmury…krajobrazy…ptaki…serdeczny uśmiech…zgodę…pokorę życia…pogodę ducha…zdrowy styl życia…muzykę klasyczną…wycieczki rowerowe…ballady na jazzową trąbkę… I NAS Najbardziej na Świecie – napisała wtedy w mediach społecznościowych, by poinformować o stracie.

Gwiazda do tej pory nie pogodziła się z utratą rodzica, o czym opowiedziała w rozmowie z Faktem.

Katarzyna Skrzynecka o trudnych obchodach 1 listopada

Wyznała, że jej ojciec, Włodzimierz, przed śmiercią zmagał się z chorobą alzheimera.

Tata miał 80 lat i szczęśliwie dożył pięknego wieku. Od niemal dziesięciu lat chorował na alzheimera. Nauka nie znalazła jeszcze na to leku… Można jedynie znacznie opóźniać postępowanie choroby…

Jedynym pocieszeniem w tej chorobie było to, że tata Kasi nie cierpiał.

W końcowym jej etapie sam chory odpływa na tyle z pamięcią i świadomością, że nie cierpi, nie będąc do końca świadom, że jest tak źle jak jest.

Jak podał Fakt, aktorka do dziś bardzo przeżywa tragedię, jaka spotkała jej rodzinę.

Aktorka bardzo przeżyła odejście taty. Bardzo tęskni za rodzicami, za ich dobrym słowem i radami. Wierzy jednak, że cały czas czuwają nad nią i jej rodziną – czytamy na łamach dziennika.

Mama Skrzyneckiej, Magdalena, odeszła 14 lat temu po długiej batalii z nowotworem. 1 listopada bez żadnego z rodziców będzie dla Kasi wyjątkowo przygnębiającym dniem.


Katarzyna Skrzynecka poinformowała o śmierci ojca

Katarzyna Skrzynecka poinformowała o śmierci ojca

Katarzyna Skrzynecka poinformowała o śmierci ojca

Katarzyna Skrzynecka poinformowała o śmierci ojca

Katarzyna Skrzynecka poinformowała o śmierci ojca

Katarzyna Skrzynecka poinformowała o śmierci ojca

Komentarze

 • GośćAdam pisze:

  Nie tylko pani Kasia przeżywa 1 listopada odejście bliskiej osoby.Takich ludzi jest w Polsce bardzo dużo !!!

 • Gość E 57 pisze:

  Odeszli Rodzice, Teściowie, Bracia, Przyjaciele….bardzo Ich brak i tęsknota zżera od środka. Czasem czuję ich obecność i opiekę w moim życiu, ale nie chcę i nie umiem tego wyjaśnić, jest i już. Gdy odwiedzam ich groby, wspominam wszystko co dobre, przekazuję myślami co u mnie, o coś proszę, za coś dziękuję….żyjemy dalej razem…tylko inaczej, na poziomie pozawerbalnym.

 • Gośćanka43 pisze:

  Nikt w świecie nie jest w stanie wypełnić miejsca po ukochanej osobie,nasze serce jest rozdarte avustabkrzycza wróć😭😭😭😭,jedyne co nam wtedy pozostaje to cudowne wspomnienia,które są tylko nasze i naukovhansze…..

 • Gość pisze:

  Wszystkim Nam jest bardzo ciężko, gdy myślimy o bliskich, których już nie ma. Dla mnie wszystkie święta jak i zaduszki, są najgorszymi dniami w roku. Umarli mi wszyscy najbliżsi. Mąż prawie 8 lat temu. W święta dopada mnie depresja. Wszystko mnie boli. Na co dzień pracuję, jakoś funkcjonuję.

 • Gościówa pisze:

  dobrze że Pani Kasia miała fajnych rodziców, z wyglądu wydają się bardzo sympatycznie i ciepli. Taka kolej rzeczy że odchodzą. Pani Kasia bardzo podobna do swojej Mamy.

  • Gość Teresa pisze:

   Kilka miesięcy, to świeży ból w sercu. Ostatnimi czasy bardzo dużo ludzi umarło i zupełnie ” nagłe „

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×