Kasia Skrzynecka schudła 10 kg! Co zmieniła w diecie, że osiągnęła tak imponujący efekt?

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka jest jedną z najbardziej lubianych postaci polskiego show biznesu. Od kilku lat kojarzona jest z bardziej krągłymi kształtami. Ostatnio zaczęła dietę. Zobacz, jakie efekty już zdążyła osiągnąć.

Katarzyna Skrzynecka przeszła na dietę. Aktorka, piosenkarka i jurorka Twoja Twarz Brzmi Znajomo, pochwaliła się w sieci pierwszymi efektami. Okazuje się, że gwiazda w ciągu pięciu tygodni straciła już 10 kilogramów. W jaki sposób? Przeszła na dietę:

Jest podobna do zasad owocowo-warzywnego detoksu doktor Dąbrowskiej. Tyle że tamta dieta rozpisana jest na 40 dni, a ja założyłam, że potrwa trochę dłużej – przyznała Skrzynecka w rozmowie z Faktem.

Gwiazda przepisem na sukces podzieliła się także na Instagramie:

Detoks wegański bardzo skuteczny i wyprowadza z różnych kłopotów zdrowotnych. Ale MIĘSOŻERCOM jak ja, która kocham chude mięso, ryby, owoce morza, jajko i mleko… baaardzo tęskno wytrzymać rzetelnie CAŁKOWICIE BEZ tych produktów. Jestem mięsożercą, Tyranozaurus Rex. MUSZĘ POLOWAĆ. Drapieżnik jeno na liściach to trudne wyzwanie. Powoli mentalnie i temperamentem zamieniam się w lamę (zwierzę lamę) a zawsze byłam babą piorun. Ale daję radę  – napisała z charakterystycznym dla niej poczuciem humoru.

Okazuje się jednak, że gwiazda nie planuje na zawsze rezygnować z produktów mięsnych:

Gdy wytrwam i osiągnę założony cel -20! Może osiągnę…  wówczas powoli i stopniowo powrócą chude mięsa, ryby, jajko i chude mleko z obniżoną zawartością laktozy – podkreślała gwiazda.

View this post on Instagram

????????????☀️ 5 tygodni ???? – 10kg ???????? Fajnie ???? Cieszę się ☀️ Trochę widać po ramionach… nogach… po smuklejszej paszczęce też ???????????? To zaledwie połowa drogi ???????????? i niełatwo … Detoks wegański bardzo skuteczny ???????????? i wyprowadza z różnych kłopotów zdrowotnych ???? Ale MIĘSOŻERCOM jak ja, która kocham chude mięso, ryby, owoce morza, jajko i mleko… baaardzo tęskno wytrzymać rzetelnie CAŁKOWICIE BEZ tych produktów ???????? Jestem mięsożercą, Tyranozaurus Rex ???? MUSZĘ POLOWAĆ ???? Drapieżnik jeno na liściach to trudne wyzwanie ???? Powoli mentalnie i temperamentem zamieniam się w lamę (zwierzę lamę????) a zawsze byłam babą piorun ???? Ale daję radę ???????????? Gdy wytrwam i osiągnę założony cel -20! Może osiągnę… ???????? wówczas powoli i stopniowo powrócą chude mięsa, ryby, jajko i chude mleko z obniżoną zawartością laktozy ???????????? @marcinlopucki #vege #detoxvege #vegedetox #dieta #zdrowystylżycia #niceday

A post shared by Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) on

Kasia Skrzynecka wspierana przez męża. 

Pod postem znalazły się słowa wsparcia i zachwytu. Między innymi gwiazdę pochwaliła za efekty Karolina Szostak, która sama w ostatnim czasie przeszła ogromną metamorfozę i bardzo zeszczuplała. Z pewnością ogromnym wsparciem jest dla aktorki mąż Marcin Łopucki, trener i dietetyk:

Żona sama wymyśliła dietę, jest konsekwentna, nie trzeba jej pilnować – podkreślał mężczyzna w rozmowie z tabloidem.

Najnowsze zdjęcie na Instagramie, to aktualizacja informacji na temat postępów Kasi, a także odpowiedź na pytania obserwujących, jak osiągnąć tak spektakularny efekt:

Nikt mi niczego nie kazał. SAMA się „wzięłam”. Mąż chwali za determinację. Niczego więcej nie potrafię Wam doradzić w ramach motywacji. Po profesjonalne podejście do zagadnienia odsyłam do Profesjonalisty. Mój mąż @marcinlopucki POTRAFI TO LEPIEJ .

Jest to swego rodzaju odpowiedź na tysiące pytań, wątpliwości, które wzbudziła swoją dietą Skrzynecka. Pojawiły się nawet wpisy, które krytycznie odniosły się do poczynań aktorki:

Pani Kasiu, a myślałam, że chociaż Pani nie podda się modzie na diety i odchudzanie! Zostanę przy mięsie! – napisała jedna z fanek.

Większość komentarzy, to jednak wsparcie i słowa uznania dla Kasi Skrzyneckiej. Wygląda młodziej, z pewnością lepiej się czuje, a taka dieta z pewnością poprawiła też samopoczucie i zdrowie gwiazdy. Gratulujemy i życzymy osiągnięcia wymarzonego celu.

View this post on Instagram

CZĘŚĆ 5 Powiada się, że "Kobiety nie tyją, tylko zwiększają swoją erotyczną powierzchnię użytkową" ???????????????????? Jeśli nie wytrwam drugie tyle – też nie będzie źle ???? Ale spróbuję ???? Nikt mi niczego nie kazał ???? SAMA się "wzięłam" ???? Mąż chwali za determinację ????????Niczego więcej nie potrafię Wam doradzić w ramach motywacji ???? Po profesjonalne podejście do zagadnienia odsyłam do Profesjonalisty ???????? Mój mąż @marcinlopucki POTRAFI TO LEPIEJ ???? Pozdrawiam SERDECZNIE ???????????? #kobieta #dieta #detoxvege #zdrowystylżycia #actress #polishvocalist #dobryhumor #zdrowie #figura #fashion #sylwetka #silnawola #miłegodnia

A post shared by Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) on

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka dopiero po miesiącu wyjawiła mrożące krew w żyłach okoliczności, w których złamała swoją rękę! Wypadek wyglądał bardzo groźnie!

Zobacz: Tak Katarzyna Skrzynecka wyglądała na ślubie z Marcinem Łopuckim! Para pokazała zdjęcie sprzed 10 lat!

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka miała groźny wypadek! Gwiazda doznała poważnego złamania! Pokazała zdjęcie w gipsie!


Katarzyna Skrzynecka i jej dieta

Katarzyna Skrzynecka i jej dieta

Katarzyna Skrzynecka i pierwsze efekty diety

Katarzyna Skrzynecka i pierwsze efekty diety

Katarzyna Skrzynecka w trakcie diety

Katarzyna Skrzynecka w trakcie diety

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×