Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się pięknym tarasem. To prawdziwa oaza zieleni w wielkim mieście

Kasia Skrzynecka - taras

Kasia Skrzynecka - taras

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się swoim pięknym tarasem. Pretekstem były nowe rośliny, które pojawiły się w ulubionej przestrzeni aktorki. Zobaczcie zdjęcia.

Katarzyna Skrzynecka znalazła sposób, jak połączyć karierę z życiem prywatnym. Na co dzień spełnia się jako aktorka filmowa i teatralna, a także jurorka programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wygrała pierwszą edycję wspomnianego show i tak spodobała się producentom, że na stałe dołączyła do obsady.

Skrzynecka jest żoną Marcina Łopuckiego. Razem wychowują córkę Alikię. Dziewczynka w tym roku skończy 10 lat. Małżonkowie razem celebrują szczęśliwe chwile, starają się być dla siebie wsparciem w trudnych momentach. Ich ulubionym miejscem w domu jest taras, który razem urządzają. Nie brakuje tam zieleni, a także miejsca, w którym można zjeść posiłek na świeżym powietrzu. Jej mieszkanie na warszawskim Mokotowie, to prawdziwa oaza w wielkim mieście. Tylko zobaczcie, jak tam pięknie.

Katarzyna Skrzynecka pokazała taras. Jak go urządziła?

Kasia Skrzynecka już w wielu postach na Instagramie pokazała, w jaki sposób wraz z mężem urządziła taras. Nie mogło zabraknąć greckich akcentów i tamtejszej roślinności, którą tak uwielbia małżeństwo. Na zdjęciach widać, jak Marcin Łopucki przesadza kwiaty i najwyraźniej, bardzo to lubi. Roślin na balkonie jest tak dużo, a w sezonie mieni się feerią barw. Internauci jednakże zaczęli się zastanawiać, co aktorka robi z nimi jesienią i zimą. Kasia w jednym z postów odpowiedziała, że co wrażliwsze lądują w domu.

W niedzielę aktorka pokazała kolejny kawałek tarasu. Pretekstem była piękna lawenda, którą kupiła Katarzyna

Lawenda na tarasie. Chyba nareszcie w tym sezonie udało mi się kupić dokładnie ten gatunek, o który chodzi. Wąskolistna, rosnąca „w wachlarze”, pięknie kwitnąca i pachnąca. W poprzednich sezonach kolejne wersje lawendy nieco „dziczały” , kapryśnie tracąc szybko kwiaty, a rozkrzewiając w nieładzie liście/chaszcze śmierdzące natrętną szałwią, zamiast pachnieć lawendą… – napisała zachwycona.

Trzeba przyznać, że taras Skrzyneckiej, to prawdziwa oaza zieleni w wielkim mieście. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Katarzyna Skrzynecka - taras

Katarzyna Skrzynecka - taras

Katarzyna Skrzynecka - taras

Katarzyna Skrzynecka - taras

Katarzyna Skrzynecka - taras

Katarzyna Skrzynecka - taras

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×