Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcia ze świąt. Są najbliżsi, ale to odchudzona sylwetka gwiazdy robi wrażenie

Katarzyna Skrzynecka - święta 2019

Katarzyna Skrzynecka - święta 2019

Katarzyna Skrzynecka święta spędziła bardzo rodzinnie. Dopiero teraz opublikowała z nich zdjęcia i złożyła życzenia swoim fanom. Na fotografiach imponuje odchudzoną sylwetką.

Katarzyna Skrzynecka jest bardzo rodzinną osobą. Od lat szczęśliwą żoną Marcina Łopuckiego, z którym wychowuje dwie córki. Starsza z nich, Paulina, to dziecko z pierwszego związku trenera, ale aktorka traktuje ją jak własne dziecko. W święta nie mogło być inaczej niż familijnie. Aktorka podzieliła się pięknymi zdjęciami z tego czasu.

Katarzyna Skrzynecka na świątecznych zdjęciach. Jak wygląda?

Katarzyna Skrzynecka jest bardzo ciepłą osobą. Jest rodzinna, a święta to czas celebrowania z bliskimi. I takie są właśnie zdjęcia, których sporo zamieściła na swoim Instagramie – pogodne, rodzinne, pełne magii Bożego Narodzenia.

Na zdjęciach możemy podziwiać kilka pokoleń rodziny. Jest też wielka, piękna choinka, pod którą jest mnóstwo prezentów. Z pewnością każdy wrócił do domu zadowolony.

Świąteczne Rodzinne Życzenia MIŁOŚCI, ZDROWIA, PIĘKNEGO CZASU RAAAZEEM. Nie tylko na Gwiazdkę

Naszą uwagę zwróciła jednak piękna, odchudzona sylwetka Skrzyneckiej. Aktorka od jakiego czasu już jest na diecie i teraz może pochwalić się jej efektami. W różowej sukience z ozdobnymi ażurami na rękawach wyglądała jak prawdziwa gwiazda. Z pewnością nowa figura dodaje jej pewności siebie i zwiększa radość życia.

Przypominamy, że żeby tak spektakularnie wyglądać i chudnąć, Kasia Skrzynecka poddała się restrykcyjnej diecie. Przepisem na sukces w odchudzaniu podzieliła się już jakiś czas temu na swoim Instagramie, gdzie napisała receptę, ale tylko dla wytrwałych:

Detoks wegański jest bardzo skuteczny i wyprowadza z różnych kłopotów zdrowotnych. Ale MIĘSOŻERCOM jak ja, która kocham chude mięso, ryby, owoce morza, jajko i mleko… baaardzo tęskno wytrzymać rzetelnie CAŁKOWICIE BEZ tych produktów.

Jestem mięsożercą, Tyranozaurus Rex. MUSZĘ POLOWAĆ. Drapieżnik jeno na liściach to trudne wyzwanie. Powoli mentalnie i temperamentem zamieniam się w lamę (zwierzę lamę) a zawsze byłam babą piorun. Ale daję radę  – napisała z lekkim przymrużeniem oka.

Katarzyna Skrzynecka jest żywym dowodem na to, że dieta działa i wytrwali mogą osiągnąć wspaniałe rezultaty, a ona imponuje piękna figurą.

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka zdradziła sekret swojej diety: „Udało się”. Efekty są imponujące [WIDEO]-

 


Katarzyna Skrzynecka - święta 2019

Katarzyna Skrzynecka - święta 2019

Katarzyna Skrzynecka z rodziną - święta 2019

Katarzyna Skrzynecka z rodziną - święta 2019

Katarzyna Skrzynecka z rodziną - święta 2019

Katarzyna Skrzynecka z rodziną - święta 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×