Katarzyna Skrzynecka przekazała bardzo smutną wiadomość. Gwiazda jest w żałobie po stracie najbliższej osoby. Płyną kondolencje

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka podzieliła się w sieci bardzo smutną informacją. Gwiazda przeżywa żałobę po stracie najbliższej osoby. Płyną kondolencje.

Katarzyna Skrzynecka to gwiazda o ugruntowanej pozycji w show-biznesie. Aktorka na przestrzeni lat udowodniła, że jest kobietą wielu talentów. Świetnie czuje się przed kamerami, ale także na deskach teatru, gdzie grywa regularnie. Za sobą ma role w kinowych hitach, ale też w kultowych serialach. Jest także znakomitą wokalistką, a w pełni swoje umiejętności mogła pokazać w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. To ona wygrała pierwszą edycję show, a od kolejnej zasiada w składzie jury, oceniając występy kolegów i koleżanek po fachu.

Kasia pomimo napiętego zawodowego grafiku wspaniale też ułożyła życie prywatne. Aktorka od kilkunastu lat jest szczęśliwą żoną Marcina Łopuckiego. Zakochani dogadują się rewelacyjnie i są jedną z piękniejszych par w show-biznesie. Wspólnie wychowują córeczkę Alikię. Teraz niestety gwiazda przechodzi trudny czas. Właśnie poinformowała o ogromnej stracie.

Katarzyna Skrzynecka straciła ojca. Przekazała smutną wiadomość

Katarzyna Skrzynecka bardzo ceni sobie karierę, ale zdecydowanie najważniejsza jest dla niej rodzina. Na Instagramie możemy zobaczyć wiele zdjęć, na których pojawia się u boku męża i córeczki. Tak samo blisko była ze swoimi rodzicami. Niestety teraz przeżywa bardzo smutne chwile. Aktorka w sieci zamieściła pożegnalny post. Okazuje się, że zmarł jej tata.

Są już RAZEM… Tatul… Mama… Stryj – ukochany Brat Bliźniak….. Nie napiszę nic więcej … bo to co najważniejsze mówi się swoim Bliskim z serca w serce … z oczu w oczy… z Serca i Czułych Myśli do Nieba… a ONI i tak to słyszą i wiedzą… a nie na socialmediach. Tatul KOCHAŁ przyrodę…piękne chmury…krajobrazy…ptaki…serdeczny uśmiech…zgodę…pokorę życia…pogodę ducha…zdrowy styl życia…muzykę klasyczną…wycieczki rowerowe…ballady na jazzową trąbkę… I NAS Najbardziej na Świecie – napisała.

W poprzednim poście gwiazda przyznała, że do ostatnich chwil czuwała przy ukochanym ojcu. Pod postem pojawiło się mnóstwo kondolencji od przyjaciół z branży. My również się do nich przyłączamy.


Katarzyna Skrzynecka poinformowała o śmierci ojca

Katarzyna Skrzynecka poinformowała o śmierci ojca

Katarzyna Skrzynecka poinformowała o śmierci ojca

Katarzyna Skrzynecka poinformowała o śmierci ojca

Katarzyna Skrzynecka poinformowała o śmierci ojca

Katarzyna Skrzynecka poinformowała o śmierci ojca

Komentarze

  • Malgoska pisze:

    Pani Katarzyno, proszę przyjąć wyrazy współczucia, wiem jak trudno ukoić żal, życzę spokoju.

  • Gość77 pisze:

    Pani Kasiu Kochana, serdeczne wyrazy głębokiego współczucia ❤️

  • Gośćtamara pisze:

    Kasiu,przesyłam takze wyrazy serdecznego współczucia , bo tak pięknie wspominałaś o Rodzinie .Jestes wspaniała i serdeczna Osoba,my jako Twoi fani bardzo Cię lubimy.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×