Skrzynecka wyretuszowała się do granic możliwości. Wcześniej pokazała to samo zdjęcie bez filtra. Różnica jest ogromna

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka pokazała swoje zdjęcie bez makijażu i bez filtrów upiększających, a potem wyretuszowała je do granic możliwości. Ewolucja twarzy aktorki zadziwiła internautów.

Katarzyna Skrzynecka w latach 90. była obiektem westchnień tysięcy mężczyzn. Uchodziła za polski symbol seksu. Jej rozbierane sesje zdobiły okładki Playboya. Powalająca uroda w połączeniu z talentem aktorskim i wokalnym wywindowały gwiazdę na sam szczyt.

Z show-biznesem Skrzynecka związana jest od lat. Regularne pojawia się na szklanym ekranie i na deskach teatru. Gra w sztukach, występuje w serialach, co jakiś czas nagrywa nowe piosenki. Spełnia się także jako jurorka w Twoja twarz brzmi znajomo. Przy każdej okazji możemy poglądach, jak bardzo zmienia się wraz z upływającym czasem.

Katarzyna Skrzynecka bez makijażu i po retuszu

Niedawno Kasia sporo schudła. Jej nowa sylwetka zrobiła ogromne wrażenie na internautach. Gwiazda nie zapomina o promowaniu naturalnego piękna. W ten sposób stara się zachęcać kobiety do samoakceptacji. Na Instagramie zamieściła niedawno serię zdjęć, na których możemy zobaczyć ewolucję jej twarzy.

Zaczęła od zdjęcia bez retuszu, bez filtru i bez makijażu. Pokazała zmarszczki mimiczne, ale zdecydowanie uwagę przykuwa jej śnieżnobiały uśmiech.

DZIEWCZYNY KOCHANE !!! NAPRAWDĘ MOŻNA ŻYĆ BEZ FILTRÓW FOTOGRAFICZNYCH. NAPRAWDĘ NIKT W RZECZYWISTOŚCI TAK NIE WYGLĄDA. Naprawdę MOŻNA dbać o ładny wygląd JEDYNIE MAKIJAŻEM , nawet gdy ma się już 50-letnią twarz jak moja. Naprawdę MOŻNA budować swoją Wartość na tym, co się sobą reprezentuje, zamiast wierzyć w plastikowy wirtualny wizerunek lalek stworzonych przez filtry i appki…. DZIEWCZYNY NIE DAJCIE SIĘ. JESTEŚCIE PIĘKNE I WARTOŚCIOWE – czytamy w komunikacie Skrzyneckiej.

Potem pokazała kolejne fotki z uśmiechem:

LIFTING UŚMIECHEM. Bez skalpela , ani bez złotych nici. O ile lepiej prezentuje się owal twarzy i pełnia policzków JEDYNIE z pomocą pogodnego wyrazu twarzy – napisała Kasia.

W kolejnych publikacjach Kasia zaprezentowała światu tę samą fotkę potraktowaną różnymi efektami upiększającymi. W ostatniej fazie wyretuszowała swoją twarz do granic możliwości.

Trzymajcie się prawdziwie dziewczyny. Naturalnie najlepiej – skomentowała swoją pracę.

Fani nie byli przekonani do podkręconej urody swojej ulubienicy. Zdecydowanie wolą oglądać ją w naturalnej wersji, bo w takiej prezentuje się bez zarzutu.

 • Pani Kasiu i tak trzymać. Trzeba być naturalnym a nie fotoshopem upiększać. Natury nie zmienimy a niektórzy tego nie akceptują. Pozdrawiam.
 • Pani naturalnie jest BOSKA.
 • Ładnemu we wszystkim ładnie 🙂

Efekt metamorfozy Kasi publikujemy w galerii.


Katarzyna Skrzynecka – zdjęcie bez retuszu

Katarzyna Skrzynecka – zdjęcie bez retuszu

Katarzyna Skrzynecka – zdjęcie bez retuszu

Katarzyna Skrzynecka – zdjęcie bez retuszu

Katarzyna Skrzynecka – zdjęcie bez retuszu

Katarzyna Skrzynecka – zdjęcie bez retuszu

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jest świetna .Tak trzymaj KAŚKA.

 • Naprawdę! pisze:

  NAPRAWDĘ, NAPRAWDĘ, NAPRAWDĘ, NAPRAWDĘ! NAPRAWDĘ PISZEMY ŁĄCZNIE!!! Naprawdę. Nie tak, jak „zacytowała” to autorka, czyli rozdzielnie. Pani Skrzynecka, osoba wykształcona i znająca zasady pisowni polskiej (w przeciwieństwie do autorki tego tekstu) została przez autorkę po prostu OŚMIESZONA. Jeśli już się żywcem zżyna z czyjegoś Instagrama, to należy przynajmniej cytować rzetelnie i nie uzurpować sobie prawa do błędnego w dodatku „poprawiania” oryginalnego tekstu i wtłaczania w ten tekst rażących błędów językowych!!!

 • PISOWNIA ŁĄCZNA!!! pisze:

  Pani Aneta B. , autorka tego niby artykułu odpisanego żywcem z Instagrama pani Skrzyneckiej ośmieszyła ją i to czterokrotnie, cytując jej oryginalną wypowiedź tamże, ale 4X zmieniła jej prawidłową łączną pisownię – „NAPRAWDĘ” na rozdzielną, czyli nieprawidłową pisownię – „NA PRAWDĘ” . Zrobiła to aż 4X, zatem zupełnie ROZMYŚLNIE! Prawidłową pisownię pani Katarzyny ten nieuk o imieniu Aneta „POPRAWIŁ” na nieprawidłową. NIEUK, NIEUK, NIEUK, NIEUK – nieuk piszemy łącznie, pani Aneto. Wspominam o tym również 4X, na wypadek gdyby p. Aneta chciała „poprawiać” mój post. Jak możecie zatrudniać takiego tłuka? Zasad pisowni polskiej uczą już w szkole podstawowej. Pani Aneta, jak widać , nawet do podstawówki nie chadzała.

 • Gość pisze:

  Nigdy nie zachwycał
  Makijaż koszmarny

 • Aga pisze:

  Kacha jesteś fajną babką o pięknej naturalnej urodzie! Czasami kobieta musi się pomalować, a w tym zawodzie nie da się inaczej, ale korzystaj ze swej naturalnej urody, ona jest wspaniała.

 • Gość pisze:

  Uroda nie grzeszy.

 • Rzyczliwa pisze:

  Ale Pani nie ma takiej szczupłej twarzy. Pani ma pulchną, pyzata twarz. Wychodzi na to , że bez makijażu ale wyszczuplone. Po co?
  Nie można normalnie pyza to pyza. Jest Pani ładna bez wygłupów .

 • Viki pisze:

  A mi żal Chajzera bo fajny jednak jest

 • Gość pisze:

  Pozytywna z niej Babeczka i lubie ogladac w serialu na dobre i zle fajnie gra szkoda ze tak malo

 • Gość pisze:

  Fajna jest Kaska i takze fajna Aktorka zawsze ma fajne role lubie ogla

 • Gość pisze:

  Niech odklei te sztuczne rzesy .Maluje sie zbyt przesadnie.

 • Gość pisze:

  Pisze się naprawde

 • Gość pisze:

  Tak naprawdę:))))

 • Gość pisze:

  PRAWDZIWA CHAZARA.

 • Gość pisze:

  Pani Kasiu nareszcie bez tych strasznych doczepianych rzęs.

 • Gość pisze:

  Rzeczywista Skrzynecka ładniejsza niż Skrzynecka makepowa.

 • Gość pisze:

  Pani Kasia jest bardzo ładną pozytywną osobą .Pozdrawiam serdecznie

 • Gość pisze:

  Naprawdę!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×