To dopiero riposta dla Anny Lewandowskiej! Katarzyna Skrzynecka nie bajeruje fanów tylko mówi jak jest

Katarzyna Skrzynecka nie chce fit-sylwetki?

Katarzyna Skrzynecka nie chce fit-sylwetki?

Katarzynie Skrzyneckiej nie zależy na fit-sylwetce

W dzisiejszych czasach wysportowana sylwetka, zdrowy tryb życia i dieta – najlepiej bezglutenowa, pozbawiona cukru i laktozy – to podstawa życia większości kobiet Niemal wszystkie wyciskają z siebie siódme poty na siłowniach i walczą o fit-ciało, tak modne w ostatnich latach. Nie wszystkie kobiety dały się jednak zwariować tej nowej modzie. Niektóre z nich akceptują to, że są jakie są i są szczęśliwe w swojej skórze, nie czując konieczności włączania się w morderczy wyścig o boską figurę.

Katarzyna Skrzynecka zawsze miała bardzo kobiece kształty. Proporcjonalna sylwetka, pełne piersi i kształtna pupa sprawiły, że Skrzynecka uważana jest za jedną z najpiękniejszych polskich gwiazd. Kiedy 7 lat temu urodziła córkę, jej wyśniona figura nieco ucierpiała, a jej nie udało się powrócić do kształtów z młodości. Wciąż jednak zachwyca, a w rozmowie z Faktem zdradziła dlaczego nie zależy jej na byciu fit:

Odkąd urodziła się moja córeczka, dużo się zmieniło. Jeśli mam taki wybór, żeby tę jedyną wolną godzinę dziennie spędzić na bieżni w fitness klubie lub z moim dzieckiem, to oczywiście spędzę ją z dzieckiem. Nie dlatego, że nie chce mi się ćwiczyć. Są to bowiem pewne wybory dla ludzi, którzy bardzo dużo pracują. Kiedy starałam się przynajmniej trzy razy w tygodniu bywać na siłowni, zwłaszcza lubiłam rozciągające i aerobowe ćwiczenia. Niemniej nie będę ślepo goniła za perfekcyjną sylwetką i dietami – wyznała gwiazda.

Wy też podchodzicie do tego w ten sposób? Czy może uważacie, że fit sylwetka jest obecnie wyznacznikiem szczęśliwego i spełnionego życia?

Bardzo kobieca Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się śliczną córeczką i przystojnym małżonkiem! Cudowna rodzinka na medal!

Gwiazdy na mikołajkowych imprezach: Natalia Siwiec, Agnieszka Woźniak-Starak, Karolina Szostak, Katarzyna Skrzynecka

Gwiazdy na premierze spektaklu “Alibi od zaraz”: Ola Ciupa, Aleksandra Szwed, Katarzyna Skrzynecka, Hubert Ubrański


Kasia Skrzynecka w bikini

Kasia Skrzynecka w bikini

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki - Party urodziny, 10 lat (2017)

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki - Party urodziny, 10 lat (2017)

Katarzyna Skrzynecka - Alibi od zaraz, premiera w Teatrze Capitol

Katarzyna Skrzynecka - Alibi od zaraz, premiera w Teatrze Capitol

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×