Katarzyna Skrzynecka nie chce zagrać Beaty Kozidrak w filmie o życiu gwiazdy. Wymieniła lepszą kandydatkę do tej roli

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka według jednego z tabloidów byłaby idealną kandydatką do roli Beaty Kozidrak w filmie o życiu gwiazdy estrady. Aktorka nie widzi się w tym wcieleniu. Zdradziła dlaczego.

Katarzyna Skrzynecka to gwiazda, która od lat bryluje w show-biznesie. Na swoim koncie ma wiele niezapomnianych ról w serialach, na deskach teatru i dużym ekranie. Ostatnio widzowie mogli zobaczyć jej fenomenalną kreację w filmie Kogel-Mogel 3, a wkrótce na ekrany kin wejdzie kolejna część tego hitu z aktorką w jednej z głównych ról. Kasia udowodniła, że nie tylko świetnie czuje się przed kamerą, ale ma też niesamowity głos. To ona wygrała pierwszą edycję programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a od kolejnej zasiada w jury show.

Skrzynecka nie może też narzekać na brak szczęścia w życiu prywatnym. Od kilkunastu lat jest związana z Marcinem Łopuckim, z którym wspólnie wychowują córeczkę Alikię. Chociaż gwiazda jest zasypywana propozycjami, a kolejne zawodowe wyzwania przyjmuje z wielką ochotą, to jest rola, której nie chce się podjąć.

Katarzyna Skrzynecka nie chce zagrać Beaty Kozidrak. Dlaczego?

Aktorka ma na swoim koncie wiele ról, za które docenili ją fani. Fakt stwierdził, że byłaby też idealną kandydatką do zagrania Beaty Kozidrak. Jak wiadomo, powstaje film fabularny o życiu słynnej wokalistki. Pracę nad tą produkcją już się rozpoczęły i nie spowolniły ich nawet problemy z prawem piosenkarki, która na początku września prowadziła samochód pod wpływem alkoholu.

Kasia Skrzynecka zdradziła, że nie uważa, że obsadzenie jej w roli Beaty byłoby dobrym pomysłem. Według niej to sama gwiazda powinna pojawić się w tej produkcji.

Myślę, że jeśli chodzi o wciąż żyjącą i działającą sławę, lepiej jest zrobić dokument, a nie realizować fabułę, w której tę rolę miałby zagrać ktoś inny. Byłabym zdziwiona, gdyby taki pomysł powstał. Ja bym wolała oglądać samą Beatę Kozidrak, bo jest wyjątkowa. Choć w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” też było kilka znakomitych występów, w których koleżanki świetnie wcieliły się w postać Kozidrak i zaśpiewały z sercem jej piosenki – mówi aktorka w rozmowie z Faktem.

Skrzynecka i Kozidrak są do siebie podobne fizycznie. Obydwie są blondynkami, a także mają niesamowity głos. Na film trzeba będzie jeszcze poczekać około 3 lat. Dopiero rozpoczęły się wstępne prace nad całym przedsięwzięciem, o czym informuje producent – Leszek Bodzak.

Scenariusz będzie gotowy pewnie dopiero latem lub jesienią 2022 r, bo na napisanie go trzeba trochę czasu. Potem zacznie się dopinanie finansowania i castingi oraz wybór miejsc, co zajmie kolejne pół roku. To oznacza, że zdjęcia będą możliwe wiosną i latem 2023 r. Na przykład nad „Żeby nie było śladów” pracowaliśmy 5 lat. Im bardziej skomplikowana produkcja, tym dłużej może trwać – zdradza w rozmowie z Faktem.

Być może do tego czasu Kasia zmieni zdanie, i to właśnie ją zobaczymy na ekranie w roli Beaty Kozidrak. Myślicie, że byłaby dobrą kandydatką?


Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka 2011 vs. 2021

Katarzyna Skrzynecka 2011 vs. 2021

Katarzyna Skrzynecka- Wiosenna ramówka Polsatu 2021

Katarzyna Skrzynecka- Wiosenna ramówka Polsatu 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  Film o Kozidrak, Zenku?… Ludzie, kim oni są?? Co dobrego zrobili dla tej planety, ile żyć uratowali, zwierząt, dzieci, starców?? Świat zszedł na psy….

 • Gość pisze:

  Co Pani zrobila z ta twarza/cera, ze wyglada Pani jak upackana węglem????

 • Gość pisze:

  Wpadką nazywacie pijaną z dwoma promilami 61 letnią kobiete mame babcie za kierownicą samochodu??? Serio?Z takimi promilami to ciężko chodzić ,a co dopiero jeździć nie źle przez lata trenowała

 • Gość pisze:

  A kto to jest Beata Kozidrak? Trzeba wiedzieć kiedy że sceny zejść:((.

 • Gość pisze:

  Ale jesteście chamscy.
  Liczy się głos ,przecudne utwory i całokształt artystyczny, a nie jeden wyskok.zwykły Kowalski w Polsce może się nawalić jak szpak nawet w pracy a artystce to już nie wolno bo ma za dużo,bo kuje w oczy dobrobyt,zazdrość i zawiść.To jest właśnie małomiasteczkowa twarz.🤮🤮

  • Gość pisze:

   Porozmawiaj o definicji chamstwa z rodzinami ofiar wypadków drogowych z udziałem pijanych kierowców Status materialny ani dorobek zawodowy tej pani zupełnie mnie nie interesuje

  • Gość pisze:

   Nawalić się można. Byle nie wsiadać za kółko i prowadzić auto. Osoba publiczna musi się liczyć z krytyką a nawet napiętnowaniem szczególnie jeśli dopuściła się takiego czynu. Porozmawiaj z rodzinami osób zabitych przez pijanych kierowców może zrozumiesz co oni czują….Na taki brak odpowiedzialności nie ma usprawiedliwienia.

 • wolna pisze:

  Uważam, że Kamil Durczok powinien zagrać Beatę Kozidrak

 • GośćMaria pisze:

  Ale kto pójdzie na film??A cóż to za gwiazdą co po pijaku jej jazda??🤣

 • ość pisze:

  Taaa ,filmy bale i lokale i co jeszcze? Może pomnik dla pijaczki ?

  • Gość pisze:

   Ty nigdy nie byle czy nie byłaś wstawiona bo ja pomimo że nie akceptuje alkoholu nawet maloprocentowego byłam . Każdemu może się zdarzyć fakt nie powinna wsiadać za kierownicę. Ale spokojnie chcecie ją zlinczowac

 • Zoo pisze:

  Dzien dobry.Moze czas przestać zajmować się pierdolami.Obie Panie są wyjątkowe.Kazda w swojej branży.Dosc proszę państwa bzdur które mowicie , oceniacie ,wypisujecie.Dosc.Pozdrawiam.

 • Gośćdana pisze:

  Komu to potrzebne Pani Kasia ma racje niechKozidrak gra sama