Szukaj

Katarzyna Skrzynecka i jej bliscy mieli koronawirusa. Gwiazda opowiedziała o walce z chorobą

Katarzyna Skrzynecka, koronawirus

Katarzyna Skrzynecka, koronawirus

Katarzyna Skrzynecka zdobyła się na sensacyjne wyznanie. Na Instagramie opublikowała filmik, w którym mimochodem zdradziła, że wygrała walkę z COVID-19.

Katarzyna Skrzynecka w świecie show-biznesu zadebiutowała w 1985 roku rolą w filmie Pewnego letniego dnia. Od tamtej pory na swoim koncie zapisała mnóstwo ról teatralnych i filmowych. Nagrała również kilka płyt.

Aktorka wygrała pierwszą edycję programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Już w drugim sezonie show dołączyła do grona jurorów. Przez pandemię koronawirusa nagrania do 13. edycji programu zostały przerwane na kilka miesięcy. We wrześniu jednak cała obsada wróciła na plan. Zwycięzcą został Paweł Dudek, znany pod pseudonimem Czadoman.

Katarzyna Skrzynecka pokonała koronawirusa

Katarzyna Skrzynecka w maju skarżyła się na trudną sytuację finansową, którą spowodował wybuch pandemii COVID-19. W wywiadzie dla dwutygodnika Flesz zdradziła, że jej sytuacja nie wygląda najlepiej:

Tak jak wszyscy, staramy się szukać szans, by nie popaść w długi, ubiegamy się o zamrożenie spłaty kredytu mieszkaniowego na trzy miesiące, składamy podania o „postojowe” w ZUS-ie, na który od lat łożymy miesięcznie wysokie kwoty.

Mimo że udało jej się załatać dziurę w domowym budżecie i wyjechać na wakacje, jej radość nie potrwała długo. Na początku listopada prosto z planu serialu Na dobre i na złe, w którym wciela się w rolę Aliny Fisher, podzieliła się z fanami smutną informacją:

Na planie serialu „Na dobre i na złe” dotarła do nas właśnie informacja o ponownym całkowitym zamknięciu placówek kultury, teatrów, filharmonii, opery, sal koncertowych, galerii sztuki, kin, domów kultury, impresariatów artystycznych… Póki co nie możemy już przyjść do swoich miejsc pracy nawet dla 25% publiczności…

Na szczęście nagrania do kolejnych odcinków serialu nie zostały przerwane. Kasia na swoim profilu na Instagramie opublikowała nagranie, w którym opowiedziała o tym, jakie warunki panują na planie:

Plan serialu, to chyba jeszcze ostatnie z naszych miejsc pracy, którego póki co nam nie zamknięto. Na planie zdjęciowym wszyscy pracujemy w maskach. Cała ekipa produkująca serial i aktorzy również. Jedynie przed kamerą na moment kręcenia ujęcia, aktorzy pracują bez masek.

Aktorka nie ukrywa, że jest zwolenniczką noszenia maseczek i często dodaje w nich zdjęcia. Wybiera te z kolorowymi wzorami, które starannie dobiera do stylizacji. W swojej odezwie do fanów wspomniała o tym, że nie rozumie, dlaczego pod jej zdjęciami i nagraniami stale toczą się kłótnie internautów o to, czy warto nosić maseczki. Przy okazji wyjawiła, że jej rodzina miała już wirusa SARS-CoV-2, na szczęście jej walka z chorobą nie wymagała pomocy lekarza:

Skoro maski trzeba nosić dla bezpieczeństwa nas i otoczenia, to trzeba je  nosić i nie ma co jęczeć. […] Mnie i mojej rodzinie udało już się przebrnąć przez wirus na szczęście w formie dość łagodnej, więc mamy to już za sobą. Może i lepiej, mniej się stresujemy, ale nosimy maski wszędzie w miejscach publicznych, ponieważ taki jest obowiązek. Dla bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia naszego otoczenia.

Cieszymy się, że Kasia w tak odpowiedzialny sposób podchodzi do tematu noszenia maseczek. Z całą pewnością wielu internautów przyzna jej rację.


Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×