Szukaj

Katarzyna Skrzynecka zmienia się jak kameleon! Nowa fryzura odjęła jej kilka lat!

Katarzyna Skrzynecka znów zmieniła fryzurę? Tak, ale tylko na potrzeby spektaklu! Aktorka pochwaliła się długimi włosami z przedziałkiem. Dobrze wygląda? 
Katarzyna Skrzynecka z rodzina na Starych Powązkach

Katarzyna Skrzynecka metamorfoza

48-letnia Katarzyna Skrzynecka już dawno ustąpiła miejsca w pierwszej lidze celebrytów młodszym koleżankom. Aktorka bardzo rzadko pojawia się na branżowych imprezach, ale jest za to aktywna w sieci. Na jej Instagramie pojawia się masa postów, które gwiazda stara się regularnie publikować. Najczęściej są to zdjęcia ze spektakli, w których gra, z planu show Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym jest jurorką, czy wreszcie z domowego zacisza. Ostatnio gwiazda zaprezentowała się w nowej fryzurze!

To, że Kasia lubi przechodzić metamorfozy i bawić się modą wiemy nie od dziś. Nie zawsze jej to jednak wychodzi. Jej kreacje, choć seksowne, często są mocno krytykowane przez polskich znawców. Aktorka zupełnie się tym nie przejmuje i próbuje dalej. Ostatnio zdarzyło jej się zaszaleć z fryzurą. Gwiazda zaprezentowała się w długich, falowanych włosach z przedziałkiem na środku głowy.

Trzeba przyznać, że Skrzynecka wygląda nieco młodziej, choć zupełnie inaczej. Nie jest to jednak zmiana na stałe, bowiem na głowie Kasi pojawiła się po prostu peruka założona na potrzeby spektaklu Alibi od zaraz w Tetrze Capitol. Internauci nie ukrywają jednak, że ich idolce jak najbardziej pasuje takie uczesanie:

  • Piękna kobieta, wyluzowana z dystansem do siebie… Zdolna.. Bez ścianek… Ustawek.. Dziwnych zachowań.. Naturalna, kobieca.. I to jest artystka.
  • Śliczna i sympatyczna.
  • Prześlicznie!
  • Ale pięknie!

Zerknijcie i sami oceńcie. Byłaby to dobra zmiana?

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka przesadziła z wypełniaczami? Jej powiększone usta wprawiły w osłupienie cały internet!

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka ma wielki powód do dumy! Jej 8-letnia córka wzięła udział w brawurowej akcji ratunkowej! Wszystko jest na zdjęciach!

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka zaliczyła wielką wpadkę! Takiego numeru aktorka nie wywinęła od początku swojej kariery!


Katarzyna Skrzynecka w nowej fryzurze

Katarzyna Skrzynecka w nowej fryzurze

Kasia Skrzynecka, Marcin Łopucki - premiera spektaklu Wykrywacz Kłamstw

Kasia Skrzynecka, Marcin Łopucki - premiera spektaklu Wykrywacz Kłamstw

Katarzyna Skrzynecka w TVP

Katarzyna Skrzynecka w TVP

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×