Kasia Skrzynecka kwitnie po zwolnieniu z Polsatu! Wydekoltowana nadaje do fanów, a oni pieją z zachwytu: „Wyszło pani na dobre”

Kasia Skrzynecka

Kasia Skrzynecka

Kasia Skrzynecka została zwolniona z Twoja Twarz Brzmi Znajomo, ale już przeszła nad tym do porządku dziennego. Oddała się nowym projektom, a fani są zachwyceni. Ich ulubienica wręcz kwitnie.

Zwolnienie Kasi Skrzyneckiej z show Twoja Twarz Brzmi Znajomo, z którym od samego początku była związana, wywołało małe trzęsienie ziemi. Wiadomość złamała serce widzów. Sama zainteresowana, mimo że zaskoczona obrotem sprawy, podziękowała w poście na Instagramie za współpracę.

Dziękuję @polsatofficial za piękny i bez wątpienia największy bukiet kwiatów, jaki w życiu dostałam. Nowy Rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, „nowe zmiany” … Będę tęsknić. Bardzo. Dziękuję Wam za piękne 9 lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej Artystycznej Podróży w charyzmatycznym Show „TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO” @twojatwarzbrzmiznajomo  To dla mnie Zaszczyt, że mogłam współtworzyć je z Wami  Nowej Ekipie z serdecznego serca życzę POWODZENIA  i takiej zawodowej muzycznej RADOŚCI , jaką ja celebrowałam ze Szczerym Zakochaniem przez ten Piękny Czas w TTBZ.

W rozmowie z Magdą Mołek nieco bardziej otworzyła się w sprawie zwolnienia.

Mnie nie było dane poznać powodów decyzji, ale no takie decyzje bywają i zdarzają się w tego typu programach rozrywkowych, jest to naturalne, w tej formule, że częściej lub rzadziej obsada programu, czy prowadzący, czy jurory się zmieniają po to, żeby – no jak twierdzi stacja – tak to motywuje, żeby odświeżyć format, żeby były nowe twarze. I oczywiście nikt z tym nie dyskutuje, należy to uszanować, bo oczywiście tak to bywa w tych programach, nic nie jest dane na zawsze. W tym programie przede wszystkim ważni są uczestnicy, którzy zmieniają się w każdej edycji. Czasami pozostaje stałe jury, pozostają stali trenerzy wokalni, czasami pojedyncze osoby lub cały skład jest wymienialny – tłumaczyła.

Mimo że można wyczuć w jej słowach rozgoryczenie, już wróciła na normalne tory. Fani zauważyli, że kwitnie, a nawet sugerują, że zwolnienie wyszło jej na dobre…

Katarzyna Skrzynecka kwitnie po zwolnieniu z Polsatu

Kasia Skrzynecka jest w stałym kontakcie z internautami, bo bardzo prężnie prowadzi konto na Instagramie. W piątek opowiadała im o występach w teatrze, na których po zwolnieniu się skupiła. W charakteryzacji i wydekoltowanej sukience wyglądała bardzo apetycznie.

w antrakcie – napisała pod najnowszym wideo.

Pod postem wyrazy uznania, a nawet sugestie, że zwolnienie wyszło jej na dobre:

  • Pięknie. Wyszło pani na dobre to zwolnienie.
  • Jesteś piękna Pani Kasiu.
  • Bozeee wygląda Pani jak milion dolarów – piszą internauci.

Co o tym wszystkim myślicie?


Kasia Skrzynecka nadaje do fanów z przerwy w spektaklu

Kasia Skrzynecka nadaje do fanów z przerwy w spektaklu

Kasia Skrzynecka nadaje do fanów z przerwy w spektaklu

Kasia Skrzynecka nadaje do fanów z przerwy w spektaklu

Kasia Skrzynecka nadaje do fanów z przerwy w spektaklu

Kasia Skrzynecka nadaje do fanów z przerwy w spektaklu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×