Co się stało z twarzą Katarzyny Skrzyneckiej? Ta metamorfoza zmieniła ją w prawdziwe monstrum!

Katarzyna Skrzynecka fryzura

Katarzyna Skrzynecka fryzura

Katarzyna Skrzynecka zaskoczyła metamorfozą

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się na swoim profilu zaskakującym zdjęciem, na którym przerobiła twarz w aplikacji graficznej. Sama nazwała się Starą Flądrą! Zobaczcie jak wygląda w wirtualnym wydaniu.

Katarzyna Skrzynecka z wielkim powodzeniem od dawna zaraża internautów oraz widzów swoim nieustannym optymizmem. Aktorka ma ogromne poczucie humoru i wielki dystans do siebie. Jako nieliczna potrafi realnie wzruszyć, jak również zwykłym żartem rozbawić cały internet do łez. Kasia bardzo często wkleja pozytywne posty na swój profil internetowy, który jest istną kopalnią dobrego humoru. Na profilu jurorki Twoja Twarz Brzmi Znajomo jest sporo kolorowych fotek z rodzinnych wakacji, jak również zabawne zdjęcia z pracy oraz domowych pieleszy.

Ostatnio Katarzyna Skrzynecka podczas zabawy swoim telefonem, odkryła zabawną aplikację graficzną Snapchat, którą zachwyciła ją tak bardzo, że gwiazda postanowiła swoją radością podzielić się natychmiast z internautami:

Jak tworzy się postać „Starej Flądry” którą tak Państwo serdecznie polubili, że coraz częściej proszą Państwo o kolejne odcinki filmików i humorystyczne dywagacje tej miłej pańci… Miło mi, że „Stara Flądra” znajduje tu TYLU PRZYJACIÓŁ  Powstała przypadkowo…z zabawy śmieszną aplikacją graficzną SNAPCHAT Niebawem kolejne epizody poczucie humoru to wielki skarb, pomocny w życiu – napisała Kasia.

Pod wpisem aktorka zestawiła swoje piękne foto ze zdjęciem przerobionym w aplikacji. Jak sama stwierdziła, wygląda na nim jak: Stara Flądra 🙂 Zdjęcie, a przede wszystkim wielki dystans do siebie, wywołał ogromną radość wśród fanów aktorki. Internauci udostępnili sporo miłych komentarzy:

  • Ta „Stara Flądra” jest śliczną dziewczyną
  • Piękne Kasiu
  • Super Pani Kasiu. Uwielbiamy oglądać z mężem pani filmiki
  • Jest pani Super Kobietka.
  • E tan ta stara flądra to fajna dupa
  • Kocham i uwielbiam i Panią Kasię i Starą flądrę
  • Takie poczucie humoru to skarb
  • Cudowna stara Flądra.Uwielbiam i rozwesela mi moją codzienność
  • Poczucie humoru to skarb ,a Pani potrafi wywołać uśmiech.
  • Bez poczucia humoru nie da rady. Pozdrawiam i prosimy tak trzymać dalej

Jak wam się podoba Stara Flądra, czyli Kasia Skrzynecka po wirtualnej przemianie?

Dla nas bomba!

Kogel Mogel 3: W ostatniej chwili zmieniono scenariusz! Kasia Skrzynecka z Zenkiem Martyniukiem spisali się na medal! [WIDEO]

Kasia Skrzynecka z córeczką i mężem szusują jak olimpijscy mistrzowie we włoskich Alpach! To są szalone ferie! [DUŻO ZDJĘĆ]

Gwiazdy świętują Walentynki 2019! Joanna Koroniewska, Kajra, Agnieszka Hyży, Emilia Komarnicka, Kuba Wojewódzki, Ola Ciupa [DUŻO ZDJĘĆ]


Katarzyna Skrzynecka po metamorfozie wygląda jak

Katarzyna Skrzynecka po metamorfozie wygląda jak "Stara Flądra"

Katarzyna Skrzynecka- Walentynki 2019

Katarzyna Skrzynecka- Walentynki 2019

Katarzyna Skrzynecka w TVP

Katarzyna Skrzynecka w TVP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×