Katarzyna Skrzynecka znowu będzie mamą! Tym razem w serialu

Katarzyna Skrzynecka - z rodziną na Starych Powązkach

Katarzyna Skrzynecka - z rodziną na Starych Powązkach

Aktorka, która jest już mamą dla swojej biologicznej córki Alikii Ilii oraz dla Pauliny – córki swego męża Marcina Łopuckiego z jego poprzedniego związku, teraz zostanie mamą dwóch bliźniaczek – Doroty i Moniki!

Katarzyna Skrzynecka nie ukrywa, że uwielbia być mamą. Jej córka Alika Ilia, która w tym tygodniu skończy już 8 lat, jest jej wymarzonym dzieckiem, oczkiem w głowie i całym światem. Aktorka pragnie z nią spędzać wszystkie wolne chwile. Dlatego, nawet gdy musi wyjechać z teatrem lub koncertami z Warszawy, zawsze wraca do domu na noc, choćby z końca Polski, byle tylko spędzić z nią poranek. Aktorka bardzo kocha też Paulinę, córkę swego męża Marcina Łopuckiego z jego poprzedniego związku.

Zobacz: Tak Katarzyna Skrzynecka wyglądała na ślubie z Marcinem Łopuckim! Para pokazała zdjęcie sprzed 10 lat!

Jedna teraz jako matka będzie się mogła spełniać nie tylko w życiu prywatnym, ale także zawodowym, bo dołączyła do obsady obyczajowego serialu Miłość na zakręcie, który jest emitowany od sierpnia br. na antenie TV4, od poniedziałku do czwartku o godz. 20. Aktorka wciela się w nim w postać Heleny – niezależnej i silnej kobiety, lekarza ortopedy, która prywatnie jest też matką dwóch dorosłych córek: Dominiki i Weroniki. Zagrają je Dorota i Monika Szczepańskie.

Te bliźniaczki zawojują polski show-biznes!

Siostry są bliźniaczkami i studentkami na Wydziale Aktorsko-Wokalnym w Wyższej Szkoły Teatralnej i Filmowej. Oprócz aktorstwa ich życie wypełnia muzyka, obie grają na skrzypcach, próbują swych sił także w modelingu oraz jako piosenkarki. Dopiero debiutują, ale na pewno będzie o nich głośno, bo nie dość, że natura nie poskąpiła im urody, to już teraz doskonale wiedzą, czego chcą od życia.

Dorota i Monika Szczepańskie

Dorota i Monika Szczepańskie

W dodatku przyjaźnią się z tancerką Leną Klimentovą, żoną uwielbianego przez publiczność Tańca z gwiazdami Jana Klimenta, która z pewnością okaże się dla nich idealnym przewodnikiem w skomplikowanym często świecie polskiego show-biznesu.

Siostry Szczepańskie, Lena Klimentova

Siostry Szczepańskie, Lena Klimentova

Katarzyna Skrzynecka już pochwaliła się swoimi nowymi córkami na Instagramie.

Moje filmowe córki Monika i Dorota piękne studentki Wyższej Szkoły Teatralnej i Filmowej  bardzo zdolne i przemiłe dziewczyny Trzymam za Was kciuki – napisała Katarzyna Skrzynecka  i umieściła zdjęcie z bliźniaczkami Szczepańskimi.

Katarzyna Skrzynecka, siostry Szczepańskie

Katarzyna Skrzynecka, siostry Szczepańskie

Siostry w serialu Miłość na zakręcie są sąsiadkami Wiktora (gra go Karol Strasburger), lekkoducha i uwodziciela, który wprowadzi trochę zamieszania do ich życia. Ale to one już w najbliższym odcinku postawią go w nieco niezręcznej sytuacji!


Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki w Teatrze Capitol

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki w Teatrze Capitol

Katarzyna Skrzynecka w sukience Versace jak Jennifer Lopez (2004 rok)

Katarzyna Skrzynecka w sukience Versace jak Jennifer Lopez (2004 rok)

Katarzyna Skrzynecka - Instagram

Katarzyna Skrzynecka - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×