Katarzyna Skrzynecka ma wielki powód do dumy! Jej 8-letnia córka wzięła udział w brawurowej akcji ratunkowej! Wszystko jest na zdjęciach!

Zdjęcie (1) Katarzyna Skrzynecka ma wielki powód do dumy! Jej 8-letnia córka wzięła udział w brawurowej akcji ratunkowej! Wszystko jest na zdjęciach!

[1/13] Katarzyna Skrzynecka pokazała swoją córkę ratującą motyla

Zdjęcie (2) Katarzyna Skrzynecka ma wielki powód do dumy! Jej 8-letnia córka wzięła udział w brawurowej akcji ratunkowej! Wszystko jest na zdjęciach!

[2/13] Katarzyna Skrzynecka pokazała swoją córkę ratującą motyla

Zdjęcie (3) Katarzyna Skrzynecka ma wielki powód do dumy! Jej 8-letnia córka wzięła udział w brawurowej akcji ratunkowej! Wszystko jest na zdjęciach!

[3/13] Katarzyna Skrzynecka pokazała swoją córkę ratującą motyla

Zdjęcie (4) Katarzyna Skrzynecka ma wielki powód do dumy! Jej 8-letnia córka wzięła udział w brawurowej akcji ratunkowej! Wszystko jest na zdjęciach!

[4/13] Katarzyna Skrzynecka pokazała swoją córkę ratującą motyla

Zdjęcie (5) Katarzyna Skrzynecka ma wielki powód do dumy! Jej 8-letnia córka wzięła udział w brawurowej akcji ratunkowej! Wszystko jest na zdjęciach!

[5/13] Katarzyna Skrzynecka z córka i mężem w Livigno

Zdjęcie (6) Katarzyna Skrzynecka ma wielki powód do dumy! Jej 8-letnia córka wzięła udział w brawurowej akcji ratunkowej! Wszystko jest na zdjęciach!

[6/13] Kasia Skrzynecka szaleje na nartach

Zdjęcie (7) Katarzyna Skrzynecka ma wielki powód do dumy! Jej 8-letnia córka wzięła udział w brawurowej akcji ratunkowej! Wszystko jest na zdjęciach!

[7/13] Katarzyna Skrzynecka świętuje 7 urodziny swojej córki

Zdjęcie (8) Katarzyna Skrzynecka ma wielki powód do dumy! Jej 8-letnia córka wzięła udział w brawurowej akcji ratunkowej! Wszystko jest na zdjęciach!

[8/13] Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki wzięli ślub w Grecji

Zdjęcie (9) Katarzyna Skrzynecka ma wielki powód do dumy! Jej 8-letnia córka wzięła udział w brawurowej akcji ratunkowej! Wszystko jest na zdjęciach!

[9/13] Kasia Skrzynecka z Alikią Ilią w 2012 roku

Zdjęcie (10) Katarzyna Skrzynecka ma wielki powód do dumy! Jej 8-letnia córka wzięła udział w brawurowej akcji ratunkowej! Wszystko jest na zdjęciach!

[10/13] Katarzyna Skrzynecka z córką Alikią na okładce Gali (kwiecień 2018)

Zdjęcie (11) Katarzyna Skrzynecka ma wielki powód do dumy! Jej 8-letnia córka wzięła udział w brawurowej akcji ratunkowej! Wszystko jest na zdjęciach!

[11/13] Katarzyna Skrzynecka z córką Alikią na okładce Party Kids (wrzesień 2014)

Zdjęcie (12) Katarzyna Skrzynecka ma wielki powód do dumy! Jej 8-letnia córka wzięła udział w brawurowej akcji ratunkowej! Wszystko jest na zdjęciach!

[12/13] Katarzyna Skrzynecka z córką Alikią na okładce Gala Kids (czerwiec 2018)

Zdjęcie (13) Katarzyna Skrzynecka ma wielki powód do dumy! Jej 8-letnia córka wzięła udział w brawurowej akcji ratunkowej! Wszystko jest na zdjęciach!

[13/13] Katarzyna Skrzynecka z córką Alikią na okładce Party (kwiecień 2012)

Komentarze

×