Katarzyna Skrzynecka chwali się egzotycznymi wakacjami z rodziną. Córka aktorki pozuje jak modelka. Alikia wyrasta na piękną kobietę

Skrzynecka na wakacjach z rodziną

Skrzynecka na wakacjach z rodziną

Katarzyna Skrzynecka zabrała rodzinę na spontaniczne wakacje. Zdjęciami podzieliła się na Instagramie. Córka aktorki pozuje jak modelka.

Katarzyna Skrzynecka to aktorka, która na przestrzeni lat udowodniła, że posiada wielu talentów. Świetnie czuje się przed kamerami, ale także na deskach teatru, gdzie grywa regularnie. Ma na koncie role w kinowych hitach, ale też w kultowych serialach. Jest także znakomitą wokalistką, a w pełni swoje umiejętności pokazała w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wygrała pierwszą edycję show, a od drugiej zasiada w składzie jury, oceniając występy kolegów i koleżanek po fachu.

Pomimo napiętego grafiku ułożyła sobie także życie prywatne. Aktorka od kilkunastu lat jest szczęśliwą żoną Marcina Łopuckiego. Są jedną z piękniejszych par w show-biznesie. Wspólnie wychowują córeczkę Alikię, która na oczach fanów Kasi, którzy obserwują jej social media, wyrasta na prawdziwą piękność.

Obecnie Skrzynecka i jej najbliżsi cieszą się urlopem w tropikach. Jakie zdjęcia pokazała?

Katarzyna Skrzynecka chwali się egzotycznymi wakacjami. Jak wygląda jej córka?

Katarzyna Skrzynecka w jednym z postów na Instagramie zdradziła, że w tym roku wakacje wybierała bardzo spontanicznie, a walizki razem z rodziną spakowali w godzinę i wyruszyli w egzotyczne miejsca.

https://www.instagram.com/p/Cf_Z4mggeMx/

Kolejne posty oznaczała już – gdzieś na Oceanie Indyjskim i nie żałowała zdjęć swoim fanom. Piękne kadry z całą rodziną zachwycają.

Jeśli spełniamy marzenie o długo planowanej podróży, to po to, by cieszyć się każdą minutą jej trwania  …by wędrować, podziwiać , doceniać, smakować, słuchać, poznawać , zwiedzać, zachwycać się tym, co dla nas dalekie, niezwyłe i nieznane. Nie robię zdjęć z cyklu „ja i mój basen”  bo nie o takie NIEZAPOMNIANE wspomnienia nam chodzi … biega … pływa… fruwa. Piękno przyrody jest po to, by je podziwiać, docenić, uszanować , zachwycić duszę , oczy i pamięć… po czym ZWRÓCIĆ SZCZĘŚLIWIE NATURZE  #podróż #purenature #coloursofafrica #oceanindyjski @marcinlopucki – napisała.

https://www.instagram.com/p/Cf__KNUM53P/

Fani Kasi zwrócili uwagę, na jak piękną kobietę wyrasta jej córeczka. Alikia pozuje jak modelka, więc nic dziwnego, że zebrała sporo komplementów.

W naszej galerii znajdziecie sporo zdjęć, w tym te, którymi podzielił się Marcin Łopucki, który jako cel wakacyjnych wojaży oznaczył Zanzibar.


Katarzyna Skrzynecka chwali się egzotycznymi wakacjami z rodziną

Katarzyna Skrzynecka chwali się egzotycznymi wakacjami z rodziną

Katarzyna Skrzynecka chwali się egzotycznymi wakacjami z rodziną

Katarzyna Skrzynecka chwali się egzotycznymi wakacjami z rodziną

Marcin Łopucki - zdjęcia z wakacji z rodziną

Marcin Łopucki - zdjęcia z wakacji z rodziną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×