Katarzyna Skrzynecka pokazała się bez makijażu. Różnica? Spora, ale nie na minus

Katarzyna Skrzynecka bez makijażu. Jak wygląda?

Katarzyna Skrzynecka bez makijażu. Jak wygląda?

Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcie bez makijażu. Jak wygląda w naturalnym wydaniu? Fani są zachwyceni jej najnowszym postem.

Katarzyna Skrzynecka na brak obowiązków narzekać nie może. Gwiazda jest aktywna zawodowo, a każdą wolną chwilę, której nie spędza w pracy, poświęca rodzinie. Pomimo tego znajduje czas, by publikować posty na Instagramie. Niedawno właśnie tam pochwaliła się nową fryzurą, która odjęła jej lat.

Na zdjęciach, które pokazuje w sieci, Skrzynecka wygląda doskonale. To zasługa nie tylko jej włosów, ale także szczupłej sylwetki. Nie jest tajemnicą, że aktorka bardzo długo walczyła, by stracić nadprogramowe kilogramy. Efekt metamorfozy jest widoczny gołym okiem – gwiazda jest szczupła, jak igiełka.

Katarzyna Skrzynecka bez makijażu. Jak wygląda?

Kasia swietnie wygląda nie tylko w scenicznych stylizacjach, ale także w naturalnym wydaniu, czego dowodem może być zdjęcie, które ostatnio pokazała. Okazuje się, że czwarty dzień jest w trasie z teatrem. Zagrali już we Wrocławiu, Koninie i w Częstochowie, w planach mają występ w Gdańsku.

Właśnie dlatego wyruszyli skoro świt, by dotrzeć na czas z jednego miejsca na drugie. Katarzyna Skrzynecka w trasie nie miała na sobie makijażu, czego dowodem może być zdjęcie, które umieściła w sieci. W opisie przyznała, że chociaż lubi występować na scenie, tęskni za domem:

Cieszę się każdą pełną Widownią uśmiechniętych Widzów nagradzających nasz spektakl brawami na stojąco i kocham mój zawód aktora. Ale tęsknię za domem… za mężem i córeczką… Na całe szczęście ratujemy się video Messengerem i „widzimy się ” na pogaduszkach kilka razy dziennie. Już za 3 dni wymarzone ferie na nartach

View this post on Instagram

Gdańsk… Czwarty dzień w trasie z teatrem… Zagraliśmy już po 2 spektakle we Wrocławiu, w Koninie i w Częstochowie ???? Dziś o świcie wyruszaliśmy z Częstochowy, by zagrać 2 spektakle "Między Łóżkami" Norma Fostera na scenie NOT w Gdańsku ???? Cieszę się każdą pełną Widownią uśmiechniętych Widzów nagradzających nasz spektakl brawami na stojąco ⚘⚘⚘ i kocham mój zawód aktora. Ale tęsknię za domem… za mężem i córeczką… Na całe szczęście ratujemy się videoMessengerem i "widzimy się " na pogaduszkach kilka razy dziennie ????‍????‍???????? Już za 3 dni wymarzone ferie na nartach ???????????? #wtrasie #wpracy #wpodróżach #actress #actresslife #zmęczenie #tęsknota @gdansk_official @teatr_gudejko @kirkandkirk #spektaklmiędzyłóżkami #teatr #nomakeup #bezmakijazu #nofilter #nude #bezmakijażu

A post shared by Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) on

Wpisem zachwyceni byli jej obserwujący, którzy w komentarzach pisali, że świetnie wygląda:

  • Pani Kasiu od wczoraj kocham Panią jeszcze bardziej. Jest Pani fenomenalna. Śmiech i wzruszenie. Skrzynecka + Barciś duet idealny.
  • Coraz piękniejsza.
  • Jestem pełen podziwu :)Faktycznie wiek to tylko liczba:) Pięknie Pani wygląda 🙂
  • Im mniej makijażu tym piękniej Pani wygląda, młodo.

Trudno nie zgodzić się z tymi opiniami, Kasia wygląda świetnie.

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcia ze świąt. Są najbliżsi, ale to odchudzona sylwetka gwiazdy robi wrażenie

 


Katarzyna Skrzynecka bez makijażu. Jak wygląda?

Katarzyna Skrzynecka bez makijażu. Jak wygląda?

Katarzyna Skrzynecka ścięła włosy

Katarzyna Skrzynecka ścięła włosy

Katarzyna Skrzynecka z rodziną - święta 2019

Katarzyna Skrzynecka z rodziną - święta 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×