W polskich mediach zawrzało! Znana reprezentantka Polski jest w związku lesbijskim z atrakcyjną Włoszką! Wspiera ją Małgorzata Rozenek !

Katarzyna Skorupa jest lesbijką

Katarzyna Skorupa jest lesbijką

Katarzyna Skorupa jest lesbijką

Katarzyna Skorupa wyjawiła w najnowszym wywiadzie dla Wprost, że jest lesbijką. Siatkarka juz nie ukrywa swojej partnerki.

Niedawno w siatkarskim świecie zawrzało. Atrakcyjna włoska siatkarka – Paola Egonu wyjawiła bowiem mediom zagranicznym, że ma dziewczynę. Po krótkim czasie okazało się, że partnerką 19-letniej siatkarki jest 34-letnia Polka – Katarzyna Skorupa. Siatkarki poznały się rok temu, gdy wspólnie grały w Novarze. Tabloidy natychmiast wysłały paparazzi, którzy przyłapali parę na namiętnym pocałunku.

Temat związku Polki z Włoszką wywołał ogromną sensację w polskich mediach, bowiem homoseksualiści w polskim sporcie to niestety temat tabu. Sportowcy ukrywają swoją orientację, boją się o niej rozmawiać, choć nie ukrywają, że w gronie ich znajomych są geje i lesbijki. Temat homoseksualizmu w polskim sporcie znacznie utrudnia pozyskanie sponsorów, zatem raczej nikt nie wyskakuje przed szereg ze swoimi zwierzeniami. Temat związku lesbijskiego Katarzyny Skorupy poruszył ostatni Wprost, na łamach którego w najnowszym wydaniu pojawił się obszerny artykuł o akcji Kampanii Przeciw Homofobii, w którą zaangażowało się wielu znanych sportowców m.in. były piłkarz Radosław Majdan,  Jolanta Ogar-Hill, Kamil Siemaszko, Karolina Hamer, Grzegorz Sobieszek, Tomasz Paszka oraz Maciej Kozak.

Na łamach Wprost Katarzyna Skorupa w rozmowie z Szymonem Krawcem śmiało mówi o swojej orientacji seksualnej.

Jestem lesbijką i nie zamierzam robić z tego tajemnicy. Chcę być ćszczęśliwa i nie zrezygnuję z tego dla czyjejś wygody – mówi Kasia

Katarzyna Skorupa, była wielokrotną reprezentantką Polski, występowała z Paolą Egonu w poprzednim sezonie w Novarze. Polska rozgrywająca ma 34 lata, występuje za granicą. W ubiegłym sezonie zdobyła wicemistrzostwo Włoch, ale ma też na koncie złoto Serie A i tytuły mistrzowskie w Azerbejdżanie i Turcji. Kasia ostatnio odmawiała gry w kadrze narodowej. Szum wokół jej osoby jednak nie słabnie. Inaczej jest w przypadku Włoszki, która nigdy nie musiała ukrywać się ze swoją orientacją, którą uważa za coś normalnego.

Paniom życzymy dużo szczęścia, nie tylko na parkiecie siatkarskim

Filip Chajzer wyznał, że jest gejem! Na antenie „Dzień Dobry TVN” dokonał zaskakującego i bardzo zabawnego coming outu!

Małgorzata Rozenek zdetronizowała Annę Lewandowską! Teraz gwiazda TVN jest królową polskich WAGS! Co za fota!


Katarzyna Skorupa jest lesbijką

Katarzyna Skorupa jest lesbijką

Katarzyna Skorupa

Katarzyna Skorupa

Katarzyna Skorupa

Katarzyna Skorupa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×