Córka Agnieszki Kotulanki otwiera nowy biznes! Będzie konkurować z Magdą Gessler?!

Katarzyna Sas Uchrynowicz, Agnieszka Kotulanka

Katarzyna Sas-Uhrynowska ponownie otwiera swoją restaurację

Pod koniec lutego nagle zmarła popularna aktorka Klanu Agnieszka Kotulanka. Śmierć aktorki wywołała ogromne poruszenie w całym środowisku artystycznym. W największym smutku były jej dzieci, które aktorka miała ze związku z Jackiem Sas-Uhrynowskim: 31-letnia Kasia i 33-letni Michał.

Jak wcześniej pisaliśmy, córka aktorki w 2016 roku udzielała się w gastronomii, otworzyła w Warszawie na ulicy Pięknej własną restaurację Sas Duck&Chicken, tuż obok cukierni Magdy Gessler. Katarzyna zajmowała się wszystkim, była pomysłodawczynią projektu, kierowcą, dostawcą i kucharką. Brat Michał piastował stanowisko menadżera restauracji. Jak się okazało, dzieci Kotulanki nie sprawdziły się w roli restauratorów, ich biznes padł i został zamknięty we wrześniu 2017 roku.

To był dla Kasi duży cios, wiązała z tym miejscem duże nadzieje, gotowanie od zawsze jest jej ogromną pasją, ale lokalizacja była niesprzyjająca. Samo miejsce jest uważane za pechowe, to już któraś restauracja z rzędu, która musiała zostać zamknięta z powodu słabego ruchu. Choć w weekendy klienci tłumnie przybywali w to miejsce, w tygodniu był z tym problem – czytamy na łamach Viva.pl.

Okazało się jednak, że Katarzyna Sas-Uhrynowska nie zraziła się do branży gastronomicznej. Po śmierci matki  postanowiła wskrzesić swoją restaurację. Przy pomocy brata Michała, który pracuje w nieruchomościach, znalazła nową lokalizację na swoją restaurację! Nazwy nowego lokalu jeszcze nie zdradziła. Czy teraz córka Kotulanki odniesie sukces?

Trzymamy kciuki.

Smutne słowa Tomasza Stockingera po śmierci Agnieszki Kotulanki: “Wszystkie problemy wynikały z choroby alkoholowej”

Znamy przyczyny śmierci Agnieszki Kotulanki! Wiadomo już co zabiło gwiazdę “Klanu

Sekrety związku Agnieszki Kotulanki i Pawła Wawrzeckiego po latach wychodzą na jaw. Takich rewelacji nikt się nie spodziewał


Katarzyna i Michał – dzieci Agnieszki Kotulanki

Katarzyna i Michał – dzieci Agnieszki Kotulanki

Agnieszka Dygant i Agnieszka Kotulanka przyjaźniły się

Agnieszka Dygant i Agnieszka Kotulanka przyjaźniły się

Agnieszka Kotulanka i Kaja Paschalska

Agnieszka Kotulanka i Kaja Paschalska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×