Gwiazda „TTBZ” wzięła ślub! Ewelina Lisowska pokazała zdjęcia z wesela. Co za suknia!

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska

Kasia Ptasińska wyszła za mąż. Gwiazda serialu Na Wspólnej i programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo wczoraj powiedziała sakramentalne tak. Jej przyjaciółka Ewelina Lisowska podzieliła się z fanami zdjęciami z tego wyjątkowego dnia. 

Kasia Ptasińska, to polska aktorka, której niezwykłą popularność przyniosła rola Beaty Wroniec w serialu TVN Na Wspólnej. Występowała na deskach warszawskich teatrów Kamienica i Capitol. Swój debiut miała jednak w serialu M jak Miłość, gdzie wcieliła się w rolę Ali Kozłowskiej. Jeszcze do niedawna związana była z krakowskim Teatrem Variete, gdzie występowała w musicalach. Widzowie mogli ją zobaczyć między innymi w wielkich musicalowych hitach wyreżyserowanych przez Jana Józefowicza: Legalna blondynka, czy Chicago. Zaskoczyła tam nie tylko świetnym warsztatem aktorskim, ale też niesamowitym wokalem.

Aktorka swoje umiejętności związane ze śpiewem mogła zaprezentować szerszej publiczności podczas udziału w wielkim show Polsatu. Gwiazda jesienią 2019 została zaproszona, do udziału w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Udało jej się wygrać drugi odcinek show, wcielając się w rolę Artura Rojka z zespołu Myslovitz. Jej wykonanie piosenki spotkało się zarówno z aprobatą widzów jak i jury programu. Nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych przekazała na rzecz podopiecznego Fundacji Caritas w Radomiu.

Ewelina Lisowska pokazała zdjęcia z wesela

Kasia Ptasińska wzięła ślub. Aktorka wczoraj zdecydowała się powiedzieć sakramentalne tak. Chociaż na swoim profilu w social mediach nie pochwaliła się jeszcze zdjęciami z tej uroczystości, to wyręczyła ją w tym inna gwiazda. Ewelina Lisowska udostępniła na swoim story zdjęcia z tej ważnej uroczystości. Warto wspomnieć, że obydwie gwiazdy poznały się podczas realizacji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jak widać, świetnie się dogadują i pojawiła się między nimi nić przyjaźni.

Jak widać na zdjęciach, które znajdziecie w naszej galerii, Kasia podczas najważniejszego dnia w życiu wyglądała zjawiskowo. Panna młoda miała na sobie białą suknię w stylu księżniczki. U góry widzimy dopasowany gorset na szerokich ramiączkach, a dół jest mocno rozkloszowany i sięga przed kostkę. Równie pięknie prezentowała się Ewelina Liskowska. Wokalistka pojawiła się na uroczystości w niebieskiej, koronkowej kreacji z asymetrycznym dekoltem.

Wszystkie zdjęcia z wesela Kasi Ptasińskiej znajdziecie w galerii.

 


Katarzyna Ptasińska i Ewelina Lisowska

Katarzyna Ptasińska i Ewelina Lisowska

Katarzyna Ptasińska ślub

Katarzyna Ptasińska ślub

Katarzyna Ptasińska ślub

Katarzyna Ptasińska ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×