Gwiazda „DDTVN” ogłosiła ciążę. „Nasz długo wyczekiwany cud”. Znajomi z branży pospieszyli z życzeniami

Gwiazda telewizji jest w ciąży

Gwiazda telewizji jest w ciąży

Gwiazda telewizji ogłosiła, że spodziewa się długo oczekiwanego dziecka. Pokazała urocze zdjęcie w sieci. Koledzy z branży ruszyli z gratulacjami.

Dzień Dobry TVN to poranne pasmo, które wykreowało wiele gwiazd. Przez program przewinęło się wiele znanych nazwisk, żeby wspomnieć, chociażby Kingę Rusin, czy też Magdę Mołek.

Właśnie jedna z gwiazd śniadaniówki ogłosiła, że jest w ciąży.

Katarzyna Olubińska jest w ciąży

Katarzyna Olubińska to dziennikarka Dzień Dobry TVN, pisarka oraz blogerka. Nie ukrywa, że Bóg odgrywa w jej życiu wielką rolę. Gwiazda w zeszłym roku poślubiła swojego ukochanego Jacka Godlewskiego. Ceremonia odbyła się w kościele Dominikanów przy ul. Freta w Warszawie.

Panna młoda wyglądała przepięknie. Sięgnęła po suknię z domu mody Laurelle, która podkreśliła jej szczupłą sylwetkę. Gdy zdjęcia z ceremonii udostępniła w sieci, internauci ruszyli z komentarzami.

Olubińska stara się być aktywna na Instagramie, gdzie z reguły dzieli się z fanami pozytywnymi wiadomościami. Promuje zawodowe projekty, odsłania wybrane ciekawostki z życia prywatnego. Kasia nie mogła nie podzielić się przełomowymi wiadomościami – dziennikarka jest w ciąży! Opublikowała na Instagramie zdjęcie z bucikami dla noworodka i ogłosiła, że zostanie mamą.

Taki prezent pod choinką znaleźliśmy w te święta, nasz długo wyczekiwany cud – napisała.

42-letnia gwiazda TVN nie ukrywa swojej radości, a opis wskazuje, że podczas oczekiwania na maluszka nie obyło się bez problemów.

Pod postem nie brakuje gratulacji od internautów, a także kolegów z branży, między innymi Pauliny Krupińskiej, Anny Wendzikowskiej, Agnieszki Jastrzębskiej, Natalii Klimas.

Kim jest Katarzyna Olubińska?

Katarzyna Olubińska urodziła się w 1979 r. w Inowrocławiu. Karierę rozpoczynała w lokalnych mediach, a po studiach przeniosła się do Warszawy. Pracowała m.in. w Telewizji Puls, TVP, a obecnie jest gwiazdą TVN. Jej pasją, oprócz dziennikarstwa, jest żeglarstwo. Może nawet pochwalić się patentem sternika jachtowego.

Ogromną rolę w życiu Olubińskiej odgrywa wiara. Jest autorką bloga i książki Bóg w wielkim mieście. Przeprowadziła tam wywiady ze znanymi osobami m.in. Wojciechem Modestem Amaro i Sebastianem Fabijańskim. Ma na swoim koncie także inne publikacje, np. Kobieta w wielkim mieście i Bóg w moim domu.


Katarzyna Olubińska jest w ciąży

Katarzyna Olubińska jest w ciąży

Maria Stachurska i Katarzyna Olubińska

Maria Stachurska i Katarzyna Olubińska

Kasia Olubińska w dniu ślubu

Kasia Olubińska w dniu ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×