Kasia Nosowska pierwszy raz pokazała ślubne zdjęcie, a na nim Kinga Rusin. „Tak, była z nami”

Kasia Nosowska zdjęcie ślubne z Kingą Rusin

Kasia Nosowska zdjęcie ślubne z Kingą Rusin

Kasia Nosowska postanowiła podzielić się ślubną fotografią. Pochwaliła się, że na jej imprezie była Kinga Rusin. Piosenkarka w swoim stylu dała odpór hejtowi. Co napisała?

Kasia Nosowska na swoim Instagramie komentuje najnowsze wydarzenia. Robi to w sposób uroczy. Z charakterystycznym poczuciem humoru, dystansem i z klasą. Odniosła się do sytuacji związanej z publikacją Kingi Rusin – słynnego zdjęcia z Adele, za które wylał się na dziennikarkę niezły hejt.

Kasia Nosowska: zdjęcie ślubne z Kingą Rusin

Nosowska stara się zwalczać hejt w sieci. Niejednokrotnie o tym mówiła. Nic dziwnego, że zareagowała, kiedy na Kingę Rusin, za jej publikację z Adele i opis imprezy u Jay-Z i Beyonce, wylała się fala krytyki i pojawiło się mnóstwo memów. Z sobie charakterystycznym urokiem postanowiła skomentować sprawę.

Opublikowała zmontowane zdjęcie ze swojego ślubu, na którym miała rzekomo być dziennikarka. Z przekąsem napisała komentarz, jakoby nie dawała rady odpowiadać wszystkim z osobna, więc pisze ogólnie. Rusin miała składać razem z nią i jej mężem przysięgę w pięknych okolicznościach przyrody.

Kochani, nie mam siły odpowiadać dziennikarzom z Peru, Namibii i Kazahstanu, dlatego napiszę tu: Tak, Kinga była z nami podczas ślubu, nie tylko przy altance, ale również wtedy gdy składaliśmy przysięgę, którą składała z nami w trójgłosie:) – napisała.

Na koniec spuentowała wpis podkreślając, że bardzo jej się podobała relacja Kingi Rusin. Doceniła ją za dyskrecję i powściągliwość.

P.S. @kingarusin – mi się Twoja relacja bardzo podobała i obawiam się, że gdybym to ja była na tej imprezie- to uczyniłabym z wpisów serial, który nie skończyłby się nigdy! Fotomontage jak zwykle @eweeeek – napisała.

Obserwujący Kasi Nosowskiej jak zawsze docenili jej poczucie humoru i dystans do wydarzenia.

  • Najlepiej – napisała Paulina Krupińska.
  • Przepraszam, ale dlaczego ślub nie był w kapciach?
  • Hahah, o losie! Pani Katarzyno…. sztos:) make my day.
  • Droga Kasiu, jak zwykle w punkt.
  • Kurcze, uwierzyłam. Czyli tak było! Czekam na serial.
  • The best. Ja też tam byłam tylko foty nie mam – piszą zachwyceni postem.

Katarzyna Nosowska jest świetnym obserwatorem otaczającej nas rzeczywistości. Jej odpowiedź na niepotrzebny jad i złośliwe komentarze jest świetna.


Kasia Nosowska zdjęcie ślubne z Kingą Rusin

Kasia Nosowska zdjęcie ślubne z Kingą Rusin

Adele i Kinga Rusin razem na imprezie

Adele i Kinga Rusin razem na imprezie

Katarzyna Nosowska i Paweł Krawczyk w 2003 roku

Katarzyna Nosowska i Paweł Krawczyk w 2003 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×