Katarzyna Nosowska przeraziła Ewę Drzyzgę! „Możemy udawać, że nie ma tego tematu. Tylko po co?”

Katarzyna Nosowska i Ewa Drzyzga

Katarzyna Nosowska i Ewa Drzyzga

Katarzyna Nosowska o śmierci i Instagramie

Dla Katarzyny Nosowskiej nie ma tematów tabu, o czym doskonale wiedzą jej wierni fani. Gwiazda wielokrotnie w swoich piosenkach przełamywała bariery, nawiązując do tematów społecznie trudnych, wystarczy przypomnieć kultowe utwory List, Zazdrość czy Mimo wszystko. Fani artystki, którzy bacznie obserwują również jej poczynania na Instagramie, z pewnością już wiedzą, że nawet w cyklu krótkich filmów A ja żem jej powiedziała… Nosowska nawiązywała np. do przemocy domowej.

Dzisiaj Katarzyna gościła w studiu Dzień Dobry TVN, w którym opowiedziała o swojej książce, która w mig stała się bestsellerem. Marcin Meller podkreślił, że na weekendowych targach książek „do Nosowskiej stała najdłuższa kolejka”. Gdy prowadzący i gwiazda wymieniali swoje spostrzeżenia na temat historii zawartych w książce, z ust Kasi zapytanej o to, czy „to jest troszkę autoterapia”, usłyszeliśmy:

Myślę, że jestem już w tym wieku, że wszelkie próby terapeutyzowania się są za mną. To jest taki czas, kiedy jestem bliżej katafalku niż na przykład 10 lat temu.

Wypowiedź Nosowskiej przerwała oburzona Ewa Drzyzga, prowadząca niedzielne wydanie w zastępstwie za Magdę Mołek:

Ona jest super optymistyczna. „Jestem bliżej katafalku”. Przyszła na czarno ubrana, dobrze, że chociaż w białych włosach – skomentowała Ewa ciężko wzdychając.

Ale naprawdę. Przecież to są fakty, możemy udawać, że nie ma tematu, tylko po co? Uważam, że to jednak świetnie rozświetla naszą codzienność, to myślenie o tym, że jednak kiedyś się to skończy – ucięła dyskusję Katarzyna.

Kasia Nosowska zamyka Instagrama

Artystka wyznała także, że planuje wkrótce zamknąć swój profil na Instagramie:

Myślę, że to na pewno się stanie. Nie chcę podawać daty obowiązującej, ale na pewno się to stanie. To właśnie jest takie niezwykłe, że wszyscy chorujemy na deficyt poczucia, że jesteśmy wspaniałymi ludźmi, a to jest właśnie wspaniałe pole żeby pokazać, że jest się wolnym, zamknąć w cholerę ten Instagram. Przez wiele lat funkcjonowaliśmy bez tego, więc damy sobie radę.

Oglądaliście tę rozmowę?

Szok! Chcą odebrać Kasi Nosowskiej wszystkie Fryderyki! Gwiazda natychmiast odpowiedziała!

Kasia Nosowska powiększyła usta prostym i tanim sposobem! Celebrytki mogą się od niej uczyć [WIDEO]

Świat mody upomniał się o syna Kasi Nosowskiej! Z taką urodą bez problemu podbije zagraniczne wybiegi


Katarzyna Nosowska w Dzień Dobry TVN

Katarzyna Nosowska w Dzień Dobry TVN

Katarzyna Nosowska w Dzień Dobry TVN

Katarzyna Nosowska w Dzień Dobry TVN

Katarzyna Nosowska w Dzień Dobry TVN

Katarzyna Nosowska w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×