Katarzyna Nosowska pierwszy raz pokazała swoją piękną mamę! Pani Krystyna świetnie się trzyma! [WIDEO]

Katarzyna Nosowska mama

Katarzyna Nosowska mama

Jak wygląda mama Kasi Nosowskiej?

Katarzyna Nosowska w ostatnim czasie stała się jedną z najsłynniejszych gwiazd internetu w Polsce. Kultowa wokalistka przez wiele lat stroniła od mediów, a swoje prywatne życie strzegła jak fortecę. Obecnie Kasia wreszcie postanowiła otworzyć się na serwisy społecznościowe, w związku z tym założyła profil na Instagramie, na którym skrupulatnie informuje swoich fanów o swoim osobistym życiu. Filmiki Kasi Nosowskiej stały się prawdziwym hitem internetu, a sama piosenkarka została okrzyknięta królową Instagrama.

Po filmikach posypały się liczne bardzo szczere wywiady, artykuły na portalach oraz występy w telewizyjnych programach, w tym również w śniadaniówkach. Następnie wspaniała Katarzyna Nosowska wydała swoją pierwszą książkę A ja żem jej powiedziała…, która stała się sukcesem na miarę jej wcześniejszych płyt nagrywanych solo i z zespołem HEY. Tym razem Katarzyna Nosowska poszła o krok dalej i pokazała światu swoją piękną mamę Krystynę.

Dumna mama postanowiła w imieniu swoim oraz córki podziękować wszystkim wiernym fanom, których na dzień dzisiejszy w sieci uzbierało się aż 310 tysięcy!

Gratulujemy serdecznie!

View this post on Instagram

Moja mamunia! Dziękuję Wam❤️

A post shared by nosowska.official (@nosowska.official) on

Kasia Nosowska nie przestaje zadziwiać! Wystylizowała się od stóp do głów i wygląda jak Angelina Jolie! „Miazga!”

Kasia Nosowska zaszalała z fryzurą! Wygląda teraz jak siostra Beyonce!

Kasia Nosowska bezceremonialnie zażartowała sobie z Kingi Rusin w biały dzień! Reakcja dziennikarki przejdzie do historii [WIDEO]


Mama Katarzyny Nosowskiej – Krystyna

Mama Katarzyny Nosowskiej – Krystyna

Katarzyna Nosowska w Dzień Dobry TVN

Katarzyna Nosowska w Dzień Dobry TVN

Katarzyna Nosowska

Katarzyna Nosowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×