Katarzyna Nosowska pokazała mamę. Jest bardzo stylowa. Podobnie jak wnętrze domu gwiazdy

Katarzyna Nosowska

Katarzyna Nosowska

Katarzyna Nosowska podzieliła się z internautami zdjęciami swojej matki. Jej publikację skomentowało kilku celebrytów.

Katarzyna Nosowska spełnia się jako piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów piosenek i felietonistka. 50-letnia gwiazda występowała niegdyś jako wokalistka zespołu Hey. Nagrała z nim 11 albumów, z których dużą popularnością cieszyły się m.in. Music Music, Echosystem, Karma i Ho!. Nagrała również kilka solowych płyt, w tym Milena, Sushi i Basta.

Twórczość Nosowskiej była wielokrotnie nagradzana. 27-krotnie otrzymała nagrodę Fryderyka, została odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi i paszportem tygodnika Polityka.

Artystka – podobnie jak inne gwiazdy – udziela się na Instagramie. Jej profil śledzi ponad pół miliona obserwujących. Dotychczas zamieściła na nim około 300 zdjęć i filmików wideo.

Jak wygląda mama Katarzyny Nosowskiej?

Wśród zamieszczonych zdjęć znalazło się m.in. te przedstawiające matkę celebrytki – Krystynę w stylowym wnętrzu, prawdopodobnie apartamencie wokalistki.

Chciałabym Wam dziś pokazać moją mamę, która wystylizowała się dziś tak:) Ma 73 lata i myślę, że, kurde… Jestem wzruszona – podpisała zdjęcie Katarzyna.

Pani Krystyna jest ubrana na zdjęciu w luźny, ale przykuwający wzrok outfit. Ma na sobie beżowe spodnie dresowe, nieco ciemniejszy sweter i niebieską koszulę.

Kreacja 73-latki przypadła do gustu celebrytom, którzy śledzą profil jej córki. Część z nich wypowiedziała się na jej temat w komentarzach. Wśród oceniających urodę mamy Kasi znalazł się m.in. Ralph Kaminski. Wokalista napisał:

O Boże! jestem jej fanem!

W podobnym tonie wypowiedziała się Maja Sablewska:

Co za styl – napisała menadżerka muzyczna.

Trudno nie zgodzić się z powyższymi opiniami.

Katarzyna Nosowska już wcześniej zamieściła na Instagramie filmik z odwiedzin u mamy. Na wideo była widoczna również jej ciotka. Film można obejrzeć poniżej.

Innym razem Katarzyna napisała o relacji, jaka łączy ją z matką. Okazuje się, że obie kobiety są ze sobą bardzo zżyte. Nosowska przyznała, że nie ma do niej żalu.

Dziś dziękuję jej za to, że jestem. Nie mam już o nic żalu – tylko wdzięczność i zrozumienie, i miłość, która eksplodowała, gdy zrozumiałam nareszcie, że wszystko jest takie, jakie ma być, a doskonałe nie zawsze oznacza gładkie – napisała.

Jak się wam podoba mama Katarzyny Nosowskiej? Zazdrościcie jej takiej formy w tym wieku?


Matka Katarzyny Nosowskiej

Matka Katarzyny Nosowskiej

Katarzyna Nosowska - mama

Katarzyna Nosowska - mama

Katarzyna Nosowska - rodzice

Katarzyna Nosowska - rodzice

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×