Szukaj

Odmieniona Kasia Nosowska triumfowała na Bestsellerach Empiku 2019! Jej nowa fryzura to wielkie zaskoczenie

Katarzyna Nosowska ma nową fryzurę

Katarzyna Nosowska pojawiła się podczas gali Bestsellery Empiku 2019, na której odebrała jedną z nagród. To jednak nie statuetka, a wygląd gwiazdy zaskoczył najbardziej.

Katarzyna Nosowska to nie tylko zdolna piosenkarka, ale w ostatnim czasie także bardzo utalentowana pisarka. Nic więc dziwnego, że gwiazda była jedną z laureatek plebiscytu Bestsellery Empiku 2019. Artystka została wyróżniona w kategorii Literatura polska za książkę A ja żem jej powiedziała….

Kasia, jak podkreśliła w jednym z wywiadów, w swojej pisarskiej twórczości stara się dotrzeć do czytelnika w uniwersalny sposób, co jak widać doskonale się sprawdziło, a piosenkarce przysporzyło grono nowych fanów:

Jestem głęboko przekonana, że moje doświadczenia są uniwersalne, że jestem równa podczas spotkania z czytelnikami. Nie wszyscy doświadczają tego samego zestawu wypadków, ale na pewno znajdą w nim elementy znane z własnego życia. Im dłużej żyję, tym bardziej wszyscy wydają mi się do siebie podobni, w nieprawdopodobnym wręcz stopniu. Konflikt bierze się z zapomnienia, że jesteśmy tym samym, łącznie z naturą.

Gwiazda odbierając nagrodę pozdrowiła męża i zaprezentowała swoją nową fryzurę. Po jej jasnych włosach nie ma już najmniejszego śladu. Piosenkarka postanowiła wrócić do ciemnego brązu i delikatnie podciąć końcówki.

Waszym zdaniem w takiej odsłonie jest jej lepiej, czy wolicie ją w blondzie?

Agnieszka Chylińska przemaglowała Nosowską bardziej niż Wojewódzki! Tak szczerej rozmowy z Kasią jeszcze nie było [WIDEO]

Katarzyna Nosowska nie wystąpi na koncercie „Artyści przeciw nienawiści”! Znamy powód

Gwiazdy na gali Bestsellery Empiku 2019: Smolasty, Honorata Skarbek, Roksana Węgiel, Marta Gałuszewska


Katarzyna Nosowska w nowej fryzurze – Bestsellery Empiku 2019

Katarzyna Nosowska w nowej fryzurze – Bestsellery Empiku 2019

Katarzyna Nosowska w czarnych włosach na Bestsellerach Empiku 2019

Katarzyna Nosowska w czarnych włosach na Bestsellerach Empiku 2019

Paweł Krawczyk i Kasia Nosowska są parą od 2001 roku

Paweł Krawczyk i Kasia Nosowska są parą od 2001 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×