Szukaj

Agata Kulesza o Kasi Nosowskiej: „W błyskawicznym tempie przechodzi od bólu głowy do organizowania sobie pogrzebu”

Kasia Nosowska i Agata Kulesza

Kasia Nosowska i Agata Kulesza

Rozmowa Kasi Nosowskiej i Agaty Kuleszy w Zwierciadle

Katarzyna Nosowska i Agata Kulesza są jednymi z najbardziej cenionych polskich artystek. Jednak mało kto wie o tym, że przyjaźnią się od najmłodszych lat. Niedawno razem wystąpiły w sesji okładkowej dla magazynu Zwierciadło oraz opowiedziały o wspólnym dzieciństwie, o swoich rodzinach i o sukcesach.

Ja zawsze się broniłam przed nazywanie naszej relacji przyjaźnią, bo wyidealizowałam to pojęcie (…) Mówi się, że przyjaźń trzeba podlewać. My właściwie nie musimy o nią dbać. Ona prostu jest – powiedziała Kasia do Agaty.

Poza wspomnieniami przyjaciółki poruszały także trudne tematy. Obie zdradziły kilka swoich sekretów, o których do tej pory nie mieliśmy pojęcia. Agata Kulesza wyznała, że Kasia często myśli o śmierci:

Nie znam drugiej osoby, która w tak błyskawicznym tempie przechodzi od bólu głowy do organizowania sobie pogrzebu (…) Strasznie ci ta głowa galopuje, ale z drugiej strony – dzięki tej wyobraźni właśnie wiesz, co czym pisać.

Nosowska potwierdziła, że śmierć to „jej konik”. Jak widać, po 40 latach przyjaźni Kasia Nosowska i Agata Kulesza wiedzą o sobie wszystko.

Zobacz także: Katarzyna Nosowska trafiła do szpitala! Konieczna była operacja

Katarzyna Nosowska- otwarcie Muzeum Polskiej Piosenki

Katarzyna Nosowska

Agata Kulesza na "Kryształowych zwierciadłach"

Agata Kulesza


Kasia Nosowska Agata Kulesza - premiera filmu

Agata Kulesza - premiera filmu "Niewinne"

Kasia Nosowska

Kasia Nosowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×