Odchudzona Kasia Niezgoda przypomniała o sobie na IG. Przy okazji pokazała nowego partnera i odświeżoną fryzurę

Katarzyna Niezgoda

Katarzyna Niezgoda

Katarzyna Niezgoda wyjeżdża na wakacje z nowym partnerem. Była ukochana Tomasza Kammela pochwaliła się zdjęciem. Zobaczcie, jak fenomenalnie wygląda. 

Katarzyna Niezgoda kilka lat temu zaistniała na salonach u boku Tomasza Kammela. Bizneswoman przez kilka lat pojawiała się u boku dziennikarza na branżowych imprezach. Wydawało się, że stanowią bardzo zgodny związek. Miłość tej pary nie przetrwała jednak próby czasu. Kilka lat temu rozstali się i każde z nich na nowo ułożyło sobie życie. Dziennikarz zaczął spotykać się z tajemniczą Kasią, a prawniczka i doktor nauk politycznych związała się z Pawłem Markiewiczem.

Kasia od czasu gdy rozstała się z Tomkiem, niezbyt często pojawiała się na branżowych imprezach. Raczej unikała pozowania na ściankach, jednak od czasu do czasu robiła wyjątek i zjawiała się na salonach. Dzięki temu można było zobaczyć metamorfozę, jaką przeszła. Zrzuciła kilka zbędnych kilogramów i zmieniła fryzurę.

Katarzyna Niezgoda z partnerem na wakacjach

Kasia od zawsze mogła pochwalić się kobiecymi kształtami. Prawniczka jakiś czas temu postanowiła zmienić swoje nawyki żywieniowe. Przeszła na dietę, a ta dała spektakularne efekty. Udało jej się zrzucić 30 kg, o czym opowiedziała w rozmowie z magazynem Viva!

Gdy czuję, że jestem na krawędzi, wymyślam sobie różne zajęcia, sprzątam, prasuję, idę ćwiczyć. Byle tylko nie myśleć o jedzeniu. Bo im mniej ważę, tym więcej mam energii, a to jest bezcenne.

Katarzyna wygląda fenomenalnie, a do tego postawiła na sporą zmianę, jaką jest nowy kolor włosów. Od jakiegoś czasu jest jasną blondynką, a ta metamorfoza odjęła jej kolejnych lat. Kasia w pełni korzysta z życia, a czas urlopu postanowiła spędzić z ukochanym. Razem z Pawłem wybierają się za granicę, o czym poinformowali na Instagramie. Dodali zdjęcie wprost z lotniska. Widzimy ich uśmiechniętych, spakowanych i gotowych do drogi. Prawniczka nie ukrywa, że ponowna możliwość podróży bardzo ją cieszy.

Tak bardzo cieszymy się, że można znów podróżować – napisała.

Trzeba przyznać, że Kasia u boku swojego partnera wprost promienieje. Widać, że dosłownie i w przenośni ogląda teraz świat przez różowe okulary. Zakochanym życzymy udanego urlopu.


Katarzyna Niezgoda i Piotr Markiewicz

Katarzyna Niezgoda i Piotr Markiewicz

Katarzyna Niezgoda i Paweł Markiewicz w Azji

Katarzyna Niezgoda i Paweł Markiewicz w Azji

Katarzyna Niezgoda

Katarzyna Niezgoda

Komentarze