Szukaj

Kasia Niezgoda spektakularnie schudła! Na świątecznym zdjęciu wygląda jak Karolina Szostak

Katarzyna Niezgoda jak Karolina Szostak

Katarzyna Niezgoda jak Karolina Szostak

Katarzyna Niezgoda przeszła metamorfozę

Katarzyna Niezgoda schudła w spektakularny sposób. Jak wygląda obecnie? Jej przemiana przypomina metamorfozę Karoliny Szostak! Jak wygląda? Zobaczcie zdjęcie.

Katarzyna Niezgoda schudła jak Karolina Szostak

Katarzyna Niezgoda zaszokowała swoich fanów spektakularną przemianą. Gwiazda, która na salonach nie jest obcą osobą, od paru lat zmagała się z dodatkowymi kilogramami, czego niestety nie maskowały wymyślne stylizacje. Wygląda jednak na to, że postanowiła zostać drugą Karolin Szostak – a efekt tej metamorfozy jest równie spektakularny. Najnowsze opublikowane na jej Instagramie zdjęcie wprawiło fanów w zachwyt i osłupienie.

Na fotografii dokładnie widać, że Niezgoda naprawdę schudła. Pozowała na tle pięknej choinki, w seksownej „małej czarnej”, która podkreślała jej sylwetkę i zalotnie odsłania nogi, a szpilki stanowiły wisienkę na torcie w tym eleganckim outficie. Zmieniła się prawie nie do poznania, a w komentarzach pod jej zdjęciem nie obyło się bez komplementów i głośno wyrażanych zachwytów. Fani nie mogli oderwać wzroku i trudno im się dziwić.

Ostatnią osobą w show-biznesie, która przeszła taką przemianę, była Szostak. Karolina zgubiła 30 kilogramów i zamieniła się w seksbombę. Od kiedy zrzuciła zbędne krągłości, chętnie chwali się nogami i występuje w odważnych stylizacjach. Myślicie, że Niezgoda pójdzie w jej ślady?

Co sądzicie o jej metamorfozie?

Gwiazdy promują swoje książki na targach w Krakowie: Martyna Wojciechowska, Anna Lewandowska, Katarzyna Niezgoda, Katarzyna Nosowska, Dawid Kwiatkowski

Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie. Ona zaczyna wyglądać jak Karolina Szostak!

Kasia Niezgoda przyłapana na pieszczotach z przyjacielem w luksusowej restauracji. Traktowała go jak księcia


Katarzyna Niezgoda jak Karolina Szostak

Katarzyna Niezgoda jak Karolina Szostak

Odchudzona Kasia Niezgoda w Dzień Dobry TVN

Odchudzona Kasia Niezgoda w Dzień Dobry TVN

Katarzyna Niezgoda chudnie w oczach

Katarzyna Niezgoda chudnie w oczach

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×