Odchudzona Katarzyna Niezgoda na wakacjach z partnerem. Miłość jej służy – wygląda kwitnąco!

Katarzyna Niezgoda

Katarzyna Niezgoda

Katarzyna Niezgoda przebywa na wakacjach z partnerem, Pawłem Markiewiczem. Odchudzona, szczęśliwa — miłość jej służy, bo wygląda kwitnąco. Zobaczcie zdjęcia.

Katarzyna Niezgoda zaistniała w mediach głównie za sprawą związku z jednym z najbardziej znanych prezenterów w Polsce, Tomaszem Kammelem. Para od lat już nie jest razem, ale Kasia nadal wzbudza zainteresowanie. Jakiś czas temu przeszła spektakularną metamorfozę, o której opowiedziała w rozmowie z magazynem Viva!. 

Zakodowałam sobie w głowie, że jestem gruba i cały czas o tym pamiętałam. Nawet jak bardzo schudłam już po studiach i byłam naprawdę szczupła, to ciągle odbierałam siebie jako grubą. To wpływało na moją psychikę i na świadomość mojego wyglądu. A jeżeli o czym zapomnieć się nie da, to doskwiera.

Przyznała, że prowadziła niezdrowy tryb życia. To negatywnie odbiło się na jej sylwetce:

Ważyłam wtedy chyba około stu dwudziestu kilogramów i wreszcie moja przyjaciółka zdobyła się na odwagę, mówiąc mi dosadnie, że powinnam coś ze sobą zrobić. A ja byłam zajęta wówczas całym światem i pracą.

Niezgoda przeszła na dietę, dzięki której zrzuciła ponad 30 kilogramów. Zmieniła podejście i cieszy się efektami:

Gdy czuję, że jestem na krawędzi, wymyślam sobie różne zajęcia, sprzątam, prasuję, idę ćwiczyć. Byle tylko nie myśleć o jedzeniu. Bo im mniej ważę, tym więcej mam energii, a to jest bezcenne.

Obecnie cieszy się efektami przemiany. Znalazła też szczęście w miłości. Właśnie przebywa z ukochanym Pawłem Markiewiczem w Meksyku. Zdjęcia, jakimi podzielił się mężczyzna, dają do myślenia.

Katarzyna Niezgoda na wakacjach z partnerem

Katarzyna Niezgoda poleciała z ukochanym do Meksyku. Spędzają tam czas niezwykle luksusowo. Na Instastory Pawła ukazały się nagrania z restauracji, czy sklepów. Jednym z nich był słynny Tiffany, gdzie największe gwiazdy kupują biżuterię.  Można znaleźć tam naszyjniki, bransoletki i pierścionki z diamentami.

„Bywa, że aby o siebie zadbać, musimy odejść z jakiegoś miejsca. Aby się schronić, trzeba zrezygnować z pewnych relacji i znajomosci. Aby żyć szczęśliwie, warto zamknąć niektóre drzwi.”
Odejście od tego co nam nie służy, nie wynika ze strachu, ale z potrzeby zadbania o siebie – swoje granice. Często rezygnacja jest najlepszą rzeczą, jaką można zrobić aby siebie ochronić.
dr Iliana Ramirez – napisał.

Czyżby w życiu pary szykowała się rewolucja? Jedno jest pewne, miłość służy Kasi, bo wygląda rewelacyjnie.


Kasia Niezgoda i Paweł Markiewicz

Kasia Niezgoda i Paweł Markiewicz

Kasia Niezgoda i Paweł Markiewicz

Kasia Niezgoda i Paweł Markiewicz

Kasia Niezgoda

Kasia Niezgoda

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×