Sylwester 2019: Kasia Niezgoda w nowej fryzurze i obcisłej mini. Sukienka podkreśliła jej odchudzoną sylwetkę. Petarda!

Katarzyna Niezgoda

Katarzyna Niezgoda

Katarzyna Niezgoda wzięła się ostro za siebie i teraz może pochwalić się pięknie odchudzoną figurą. Na sylwestra 2019 wybrała kreację, która idealnie wyeksponowała nowe kształty. Zaszalała też z fryzurą. Jak wyglądała?

Katarzyna Niezgoda przeszła metamorfozę. Bardzo dużo schudła, całkowicie zmieniła styl i fryzurę. Nową sylwetką ponownie zdobywa show-biznes, chociaż nie wydaje się nim zbytnio zainteresowana. Niedawno została przyłapana jak buszuje po luksusowym butiku i już wtedy powaliła nowymi kształtami, a teraz pokazała sylwestrową stylizację. Wyglądała obłędnie.

Katarzyna Niezgoda – jak wyglądała podczas sylwestra 2019?

Od momentu, w którym rozstała się z Tomkiem Kammelem, przeszła niemałą metamorfozę. Sporo schudła i chociaż nie bywa za często na branżowych imprezach, jest aktywna w sieci, gdzie regularnie publikuje nowe zdjęcia. Z obfitej ilości fotografii na Instagramie jasno wynika, że obecnie w jej życiu zapanowała istna sielanka – jest zakochana, ma piękny dom, dużo podróżuje.

[wp_quiz id=”1149″]

Z okazji sylwestra 2019, pochwaliła się swoją kreacją na bal i przy okazji złożyła życzenia swoim obserwującym:

Happy New Year 2020 to everyone. Szczęśliwego Nowego Roku dla Was wszystkich kochani  – napisała.

Fotografia pokazuje uśmiechniętą promiennie Kasię, która pozuje w sylwestrowej stylizacji. Nic dziwnego, że jest bardzo zadowolona. Zobaczcie tylko, jak ona pięknie wygląda!

Odchudzoną figurę wyeksponowała w frędzelkowatej, niebieskiej mini sukience, która idealnie wyeksponowała nogi i dekolt bizneswoman. Do tego wspaniale wysmukliła nogi, nakładając obłędne sandałki na obcasie, których cały urok polegał na nieregularności ozdób.

I ta fryzura! Od jakiegoś czasu Kasia stawia na blondy, ale w tak jasnym jeszcze jej nie widzieliśmy. Zdecydowanie dobry wybór, bo wygląda promiennie, a odcień ujmuje jej lat.

Nasze zachwyty podzielili internauci, którzy, oprócz odwzajemniania życzeń noworocznych, piszą też sporo komplementów:

  • Pięknie Pani Katarzyno!!! Petarda!!!
  • Wow!
  • Przepięknie Pani w blondzie!
  • Piękna i olśniewająca jak zawsze!!!

Zobacz: Odchudzona Kasia Niezgoda na imprezę w ogródku ubrała się jak na Oscary! Jej ponętny biust i zgrabne nogi były na pierwszym planie!


Katarzyna Niezgoda - sylwester 2019

Katarzyna Niezgoda - sylwester 2019

Katarzyna Niezgoda na zakupach

Katarzyna Niezgoda na zakupach

Katarzyna Niezgoda zachwyca sylwetką

Katarzyna Niezgoda zachwyca sylwetką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×