Katarzyna Maciąg jest w zaawansowanej ciąży! Na imprezie robiła co mogła, żeby ukryć imponujące krągłości!

Katarzyna Maciąg ciąża

Katarzyna Maciąg ciąża

Katarzyna Maciąg jest w ciąży! Gwiazda pojawiła się jak gdyby nigdy nic na uroczystościach z okazji imienin Jana Kochanowskiego w parku Krasińskich w Warszawie. Kiedy fotoreporterzy ją zobaczyli, nie odstępowali jej nawet na krok!

Baby boom w show-biznesie trwa! Właśnie na jaw wyszło, że w ciąży jest kolejna polska gwiazda! Swojego pierwszego dziecka spodziewa się właśnie Katarzyna Maciąg! Jak udało ukryć jej się błogosławiony stan w tajemnicy?

Aktorka pojawiła się w miniony weekend w Ogrodzie Krasińskich na uroczystościach zorganizowanych z okazji imienin Jana Kochanowskiego. Kiedy tylko przekroczyła bramy natychmiast rzuciła się w oczy. Choć miała na sobie czarną, długą sukienkę, nie pomogło to jej ukryć zaokrąglonego brzuszka. Obecni fotoreporterzy natychmiast podbiegli do przyszłej mamy i zaczęli strzelać jej fotki. Media są zszokowane faktem, że Kasi przez tak długi czas udało się ukryć swój stan w sekrecie. Gwiazda nie wrzucała swojej sylwetki na Instagram, a dzieliła się tam z fanami jedynie ujęciami z planów zdjęciowych, czy swoimi selfie.

Aktorka tak owocnie strzeże swojej prywatności, że nie wiadomo nawet, z kim się spotyka i kto jest ojcem jej dziecka. Miejmy nadzieję, że Kasia sama zechce o tym opowiedzieć, by uciąć zbędne spekulacje i nie mieć na głowie czyhających na nią na każdym kroku paparazzi. Tymczasem życzymy jej dużo siły, zdrowia i szczęśliwego rozwiązania!

obacz: Irina Shayk przeszła zadziwiającą metamorfozę i zgarnęła za nią ponad milion! Bradley Cooper może jej teraz nie rozpoznać!

Zobacz: Bradley Cooper i Lady Gaga nie odpuszczają! Za kilka dni cały świat zobaczy ich spektakularną ripostę dla Iriny Shayk! Znamy szczegóły!

Zobacz: Ale news! Lady Gaga jest w ciąży z Bradleyem Cooperem?!


Katarzyna Maciąg jest w ciąży

Katarzyna Maciąg jest w ciąży

Katarzyna Maciąg jest w ciąży

Katarzyna Maciąg jest w ciąży

Katarzyna Maciąg jest w ciąży

Katarzyna Maciąg jest w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×