Szukaj

Kasia Łaska dopiero teraz mogła ujawnić oscarowe sekrety. Kto i jak zaproponował jej występ?

Kasia Łaska reprezentowała Polskę podczas Oscarów 2020. Jak zareagowała, kiedy otrzymała propozycję i jak stała się Elzą, opowiedziała w Dzień Dobry TVN.
Kasia Łaska – Oscary 2020

Kasia Łaska – Oscary 2020

92. ceremonię wręczenia Oscarów 2020 rozpoczęła piosenka Chcę uwierzyć snom z filmu Kraina Lodu 2, którą wykonało dziewięć wokalistek pochodzących z różnych krajów. Wśród nich błyszczała „polska Elza”, czyli Kasia Łaska. Piosenkarka o propozycji wyjazdu dowiedziała się zaledwie kilkanaście dni przed wielką galą. Jaka była jej reakcja i kto wiedział o tym zaszycie, opowiedziała w DDTVN.

Kasia Łaska o Oscarach 2020. Jak się dostała?

Kasia Łaska propozycję występu dostała zaledwie półtora tygodnia przed ceremonią. Zobowiązała się informację trzymać w tajemnicy.

Wiedział tylko mój mąż, teściowa i managerka – powiedziała w DDTVN.

Propozycję przyjęła od razu, spontanicznie, bez głębszego zastanowienia. Refleksja przyszła później.

To było tak, że zadzwoniono do mnie i powiedziano, że chcą zaproponować nasz kraj i mnie do tego występu. Zapytano, czy w ogóle mam czas i ochotę. Szybko odpowiedziałam TAK! Dopiero po zakończeniu rozmowy dotarło do mnie, co to była za oferta – mówiła wokalistka.

Dopiero jak już była w Los Angeles, mogła podzielić się tymi cudownymi wieściami. Opublikowała post na Instagramie, w którym ogłosiła, że wystąpi na gali.

View this post on Instagram

ORCARY @theacademy długo musiałam czekać na chwilę, w której będę mogła powiedzieć Wam, że ZAŚPIEWAM NA OSCARACH! Teraz kiedy to czytacie jestem już w Los Angeles w wirze przygotowań. Tu gdzie spełniają się marzenia. Trudno mi to pojąć bo przecież takie rzeczy zdarzają się tylko w snach! Okazuje się, że nie ma na tym świecie nieosiagalnych, zbyt odległych marzeń, takich na które nie zasługujemy! Jeśli tylko ciężko pracuje się na swój sukces to ktoś w końcu to doceni! Proszę Was o jedno… NIE PRZESTAWAJCIE wierzyć w siebie! Sami najlepiej wiecie, którą wybrać z dróg! Słuchajcie co serce Wam podpowiada! Dziękuję @disney_polska za pomoc, ogromne wyróżnienie i przede wszystkim za zaufanie! Dla ciekawskich, będę miała na sobie cudowną biżuterię @swarovski oraz najpiękniejszą suknię na scenę od @paprockibrzozowski , dzięki nim będę się czuła jak najprawdziwsza księżniczka! Już na samych przymiarkach sprawili, że czułam się wyjątkowo! Pięknie dziękuję! ❤️ Dziękuję mojemy trenerowi wokalnemu za wsparcie i ponadprogramowe lekcje @krzywojciechowski A Was, którzy jesteście ze mną mimo, że nie mam pięknych strojów na codzień, makeupów i fryzur od samego poranka, pięknych zdjęć i uśmiechu 24/7 zapraszam przed telewizory w Oscarową noc!!! Nie mogę uwierzyć, że to NAPISAŁAM! ???? Aaaaaaaaaaaa! Obiecuję wszystko Wam opowiedzieć trochę tutaj, trochę na @mybroadwaypl, ale teraz muszę się skupić na tym wydarzeniu i czerpać garściami! Trzymajcie kciuki!!! Kasia. P.s. Teraz refren utworu Elsy z filmu #krainalodu2 nabiera innego znaczenia, nie uważacie? CHCĘ UWIERZYĆ SNOOOOOOM! #chcęuwierzćsnom #krainalodu #krainalodu2 #elsa #frozen #polishelsa #ogłoszenie #alenews #podróżżycia #oscary #musica #film #elsaspower

A post shared by Katarzyna Łaska (@kasia_laska) on

Cieszyć się z możliwości występu, zaczęła dopiero w Los Angeles, kiedy przeczytała list od producentów Disneya z podziękowaniami, wcześniej zajęta była szybkimi przygotowaniami do podróży.

Dopiero jak usiadłam na łóżku w hotelu już tam i przeczytałam list od szefostwa Disneya, jak bardzo dziękują mi, że tam jestem, za wkład w produkcję, to się rozpłynęłam. Właściwie tam, to już się tylko cieszyłam.

Kasia Łaska – jak zdobyła rolę Elsy?

Kasia rolę zdobyła podczas castingu. Okazała się najlepsza. Rola Elsy zaprowadziła ją aż na Oscary, a księżniczkę w jej wykonaniu pokochały dzieci w całej Polsce.

Wokalistka opowiedziała też anegdotę związaną z rolą. Aktorka odebrała wyjątkowy telefon, od małej dziewczynki. Była to córka DJ-a i producenta Enviego – Helenka. Bardzo chciała porozmawiać z Elsą.

Patrzę na telefon, dzwoni Envi, odbieram i słyszę: Dzień dobry tu Helenka, chciałabym rozmawiać z Elsą, bo myślała, że się do niej dodzwoniła – wspominała Kasia.

W taki oto sposób aktorka musicalowa trafiła do Hollywood. Zawsze należy wierzyć w marzenia.


Kasia Łaska zaśpiewa na Oscarach 2020

Kasia Łaska zaśpiewa na Oscarach 2020

Oscary 2020 - Kasia Łaska na próbie

Oscary 2020 - Kasia Łaska na próbie

Kasia Łaska (po środku) – Oscary 2020

Kasia Łaska (po środku) – Oscary 2020

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×