Rodzina „Tańca z Gwiazdami” się powiększyła! Uczestniczka show została mamą. Znamy płeć i imię dziecka

Kasia Krupa

Kasia Krupa

Uczestniczka Tańca z Gwiazdami urodziła. Uroczym zdjęciem podzieliła się na Instagramie. Zdradziła płeć i imię maluszka.

Taniec z Gwiazdami to prawdziwa kuźnia talentów i gwiazd. Wielu uczestników dzięki programowi zaistniało w show-biznesie, a inni ugruntowali swoją pozycję. Wśród tancerek, pojawiła się także śliczna blondynka. Mowa o Katarzynie Krupie, która właśnie ogłosiła, że została mamą. Zdradziła płeć i imię dziecka.

Katarzyna Krupa z urodziła. Płeć i imię dziecka

Katarzyna Krupa dała się poznać widzom dzięki udziałowi w programie TVN Taniec z gwiazdami. W roli instruktorki tańca zadebiutowała wiosną 2008 roku, ale długo nie poszalała na parkiecie, bo w parze z aktorem Michałem Lesieniem odpadła już w pierwszym odcinku.

W kolejnych edycjach dała się bardziej poznać publiczności, a jej przygoda z telewizją zapowiadała się naprawdę dobrze. Jej partnerami w tańcu byli potem jeszcze Andrzej Deskur oraz były lekkoatleta Marcin Urbaś. Równolegle z nauczaniem w tanecznym show, Katarzyna Krupa została pogodynką w Dzień Dobry TVN. Potem w zasadzie z dnia na dzień zniknęła z show-biznesu.

Wróciła jednak w nowej roli. Zajmowała się prowadzeniem szkoleń z zasad etykiety w biznesie i jest obecnie jedną z najbardziej wziętych specjalistek w swoim fachu.

Jednak prawdziwa rewolucja w jej życiu nastąpiła właśnie teraz. Na Instagramie poinformowała, że została mamą. Na świecie pojawił się jej synek, któremu dała piękne imię Hugo.

Cześć 🙂 Mam na imię Hugo i odwróciłem świat mojej mamy do góry nogami 🙂
Dziękuję wszystkim za masę życzliwych wiadomości i słów wsparcia! – napisała.

Katarzyna Krupa o tym, że będzie mamą, poinformowała w sieci w listopadzie. Dała do zrozumienia, że zaszła w ciążę dzięki metodzie in vitro, a także odniosła się do sytuacji wielu kobiet w Polsce, które walczą m.in. o prawo do decydowania o własnym ciele.

Trzymajcie kciuki.. ruszam w nieznane 😉 […] Czasie chorych rządów, niezrozumiałych decyzji małych i zakompleksionych ludzi, którzy chcą decydować o nas i za nas… – napisała wówczas.

W środę ogłosiła, że już jest mamą. Na zdjęcie maluszka zareagowało wielu internautów. Gratulacje płyną szerokim strumieniem.


Katarzyna Krupa urodziła

Katarzyna Krupa urodziła

Katarzyna Krupa ogłosiła ciążę

Katarzyna Krupa ogłosiła ciążę

Katarzyna Krupa, Michał Malitowski

Katarzyna Krupa, Michał Malitowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×