Szukaj

Hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka na Balu TVN 2019. Padły poruszające słowa, zadedykowano mu szczególny utwór [WIDEO]

Katarzyna Kolenda-Zalewska podczas Balu TVN 2019 wspomniała Piotra Woźniaka-Staraka. Pamięć producenta uczczono w niezwykle wzruszający sposób. 
Hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka

Hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka

Bal TVN 2019 przeszedł do historii. W wydarzeniu, które odbyło się w piątek 6 września, wzięło udział wiele znanych i lubianych gwiazd, które nie tylko pojawiły się w znakomitych kreacjach, ale także zbierały pieniądze na szczytny cel. Goście nie zawiedli – zgromadzono rekordową kwotę 2 milionów złotych. Zostanie ona przekazana na wspieranie chorych dzieci, podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam.

Zobacz: Co Kinga Rusin zrobi z suknią z balu TVN 2019. Tym razem nie odda jej na WOŚP

Piotr Woźniak-Starak upamiętniony na Balu TVN 2019

Podczas wydarzenia uczestnicy nie tylko brali udział w charytatywnych aukcjach, ale także mieli możliwość wysłuchania występów artystycznych. W tym duetu Edyty Górniak i Kuby Badacha, którzy w emocjonujący sposób wykonali utwór Czesława Niemena Dziwny jest ten świat. 

Zanim jednak artyści pojawili się na scenie, jak informuje Pudelek, zagościła na niej Katarzyna Kolenda-Zalewska, prezes Fundacji TVN Nie jesteś sam, która wygłosiła przemówienie. Wspomniała w nim m.in. Piotra Woźniaka-Staraka.

Mówiła, że Piotr był bardzo zaangażowany w fundację. Był sponsorem i m.in. licytował dla potrzebujących dzieci. Zdradziła, że bardzo go wszystkim brakuje. Chwilę później na scenę zaprosiła Górniak i Badacha, którzy zaśpiewali „Dziwny jest ten świat” – zdradza informator portalu.

Zobacz: Kinga Rusin i Marek Kujawa na najbardziej romantycznym zdjęciu z Balu TVN 2019. Anna Kalczyńska uchwyciła ich w najlepszym momencie

Wspomniany utwór w materiale poniżej.

Zobacz: Bal TVN 2019: Edyta Górniak nieoczekiwanie weszła na scenę podczas występu Patricii Kazadi i… Co tam się działo! [WIDEO]


Edyta Górniak, Bal TVN 2019

Edyta Górniak, Bal TVN 2019

Edyta Górniak, Kuba Badach, Bal TVN 2019

Edyta Górniak, Kuba Badach, Bal TVN 2019

Katarzyna Kolenda-Zaleska – Bal TVN 2019

Katarzyna Kolenda-Zaleska – Bal TVN 2019

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×