Wygrała milion złotych, a teraz kupiła własne mieszkanie! Uczestniczka „Milionerów” pochwaliła się swoim luksusowym gniazdkiem!

Katarzyna Kant-Wysocka w teleturnieju Milionerzy wygrała główną nagrodę. Dzięki temu mogła spełnić swoje największe marzenie i kupiła własne mieszkanie. 

Katarzyna Kant-Wysocka kilka miesięcy temu zgłosiła się do programu Milionerzy. Mieszkanka Gdańska nie tylko przeszła etap eliminacji, ale także poprawnie odpowiedziała na dwanaście pytań, co zapewniło jej główną wygraną. Na co ją przeznaczyła?

To żadna tajemnica. Kant-Wysocka już w programie podkreślała, że chciałaby kupić mieszkanie w Gdańsku, najlepiej blisko Zatoki Gdańskiej. Chociaż na widok morza za oknem raczej nie ma co liczyć, okazuje się że milionerka zamieszkała kilka kilometrów od gdańskiej plaży.

 

Nowym mieszkaniem Kasia pochwaliła się na Instagramie. To właśnie tam opublikowała zdjęcie, na którym pozuje na podłodze. Obok niej znajduje się czek z główną wygraną. Okazuje się, że milionerka jest w trakcie urządzania swoich czterech kątów:

Nie ma mebli, ale jest szczęście. Moje miejsce na ziemi w @gdansk_official ❤️#home #nowydom #milionerzy #dobrzewychowana #gdansk #happiness #przeprowadzka

Pod wpisem niemal natychmiast zebrała się masa wpisów od osób, które ponownie gratulowały Kant-Wysockiej sukcesów i życzyły dużo szczęścia w nowym mieszkaniu:

  • Kasiu, ogromne gratulacje i dużo szczęścia i radości w nowym domu
  • Najlepsze wspomnienia! My mieliśmy przez pierwszy miesiąc tylko łóżko i kartony
  • Wielkie gratulacje!!! Niech się dobrze mieszka! Uwielbiam Gdańsk
  • Pamiętam ten odcinek w TV. Siedziałam jak na szpilkach czy odpowiedź będzie poprawna. Możesz mi wierzyć lub nie… Skakałam z radości razem z Tobą. Bardzo, ale to bardzo się cieszę Twoim szczęściem

Dodajmy, że Kasia była trzecią osobą w Polsce, która w programie wygrała główną nagrodę.

Zobacz: Zwyciężczyni milionerów oszukana! Mogła stracić naprawdę sporo gotówki

Zobacz: Książę Harry został przyłapany w samolocie! Do Rzymu poleciał klasą ekonomiczną. Swoim „luźnym” stylem bycia zadziwił wszystkich pasażerów!

Zobacz: Krzysztof Piątek wyprawił wesele na bogato! Do sieci trafiły nowe zdjęcia i sporo informacji!


Katarzyna Kant-Wysocka pokazała mieszkanie

Katarzyna Kant-Wysocka pokazała mieszkanie

Katarzyna Kant-Wysocka wygrała program Milionerzy

Katarzyna Kant-Wysocka wygrała program Milionerzy

Katarzyna Kant-Wysocka milionerką

Katarzyna Kant-Wysocka milionerką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×